BIO-C.L.A. / 1000 Booster

karla1

stale vahzam ci si ich kupit no schudnut by som naozaj potrebovala.precitam si jednu skvelu reakciu a potom ma hned schladi nejdna negativna tak neviem:/

terkaa

dnes som si kupila tieto tabletky.mali ako darček krem na podkozny tuk redukcia ci co...tak som zvedava po tabletkach XLtoS som zhodila 10kíl a to vraj su slabsie tabletky.....tesim sa na vysledok :)

janaaa

tak neviem, uzila som uz vyse 20 tabliet CLA 1000 booster a mozem vam povedat, ze necvicila som vobec, ani trosku a ludia v okoli sa ma opytali, ze co robim, ze som schudla - nie vela, ale predsa - a hlavne mi povedali, ze mam krajsiu postavu.Takze to funguje.Navyse to uziva aj znama a ma tie iste odozvy.

RNG

CLA je aj sucastou zmesi Xtreme Lean supreme, ktora obsahuje aj silne davky extraktov z inych termogennych, ako guarana a zeleny caj.

aliss

Ahojte.Takže hovoríte,že užívanie clarinolu ani spolu s cvičením vôbec nepomáha?Chcela som si ho kúpiť, no teraz zvažujem.Kto s ním má skúsenosti?Napíšte prosím.Ďakujem :)

mimi007

ja som tento pripravok tiez brala a musim povedat,ze to bolo zbytocne vyhodenych 850 sk... mohla som si radsej nieco kupit na seba, vazne..

gabi.ka

Ahojte. Mam problem s nadvahou a chcela by som nieco urobit. Prestala som prave fajcit, brala som aj CLA 1000 a je pravda, že som nepribrala vela len kilo. Ale potrebovala by som dat dole nejakych 10- 15kil. Vie mi niekto poradit ako rychlo, bezbolestne schudnut??? Dakujem :-)