Kde nájsť normálneho muža?

mnaukac

Na internete (pokec) som si nasiel svoju prvu lasku, boli sme spolu skoro 7 rokov. Je to len o trpezlivosti. A ako bolo uz povedane, profil velmi vela napovie vopred. Co sa tyka ostatneho, ako ti poradili.. vonku, medzi ludmi. Ako zena to mas 150x lahsie nez muz. Predavacky a casnicky by ti vedeli hovorit, ako ich neustale chlapi niekam pozyvaju, a to aj ked nie su najkrajsie. No a ak si sympaticka mozes kludne aj mne napisat :-D

beskyd

to je blbost s tym netom, ja som cez pokec spoznal tak uzasnu a krasnu zensku ze az a to nie som uchyl ja ani ona:) nehovorim ze netreba trocha trpezlivosti ale da sa aj cez net. skor najdete kvalitneho cloveka na nete ako povedzme v bratislavskych uliciach:)

anjelik9

a to ked som ja chodila na pokec tak som bola tiež uchylacka? :D po škole som nemala robotu baby zo školy s ktorymi som sa najviac bavila boli na nete či už popri škole abo v praci tak som tam bola tiež a frajera mam odtial (si ho budem musiet preverit či neni nejaký uchylak) :)

bertoliny

biela macka odpoved na tvoju otazku, ktoru si polozila vo svojej teme na zaciatku je, ze ty nikde. Pretoze sama pises, ze nikde nechodis a na nete su podla teba iba uchylaci. Ako si na nieco take prisla? Budes musiet zmenit svoje myslenie a celkovy postoj v opacnom pripade sa ti lahko moze stat, ze konecne natrafis na niekoho normalneho a aj jeho odplasis svojim spravanim, nakolko si aj o nom budes mysliet, ze je uchyl. Mozno sa ti to uz aj stalo, ale vobec si to neuvedomujes. Ked to prevratim, iba preto, ze aj ty sa snazis (alebo si sa snazila) zoznamit cez net si automaticky uchylna? Asi ano, si uchylna...fuj :-)

elsa5.5

biela mačka,záleží či ešte žijete v spoločnej domácnosti,máte dieťa,ale takéto veci sa jednoducho zatajovať nemajú,to je môj názor.

sabynka

biela mačka

...sorry, ale toto je už asi 2. alebo 3. téma od teba, ktorú som čítala a stále sa nemôžem zbaviť pocitu, že tu niečo nehrá....buď si vymýšľaš ( čo by bolo zlé), alebo si nevymýšľaš ( a to je ešte horšie)....

biela mačka

Priznám sa až pri stretnutí, ak uvidím, že dotyčný za to stojí, netreba každému vešať na nos ifo o svojom stave.

elsa5.5

biela mačka,ak niekoho stretneš a s tým rozvodom to myslíš vážne,tak to dotyčnému povedz otvorene,nejaké utajovanie nemá význam.