Kde nájsť normálneho muža?

lost

sweater, ok, dam si novofebruarove predsavzatie ze skratim prispevky :D
ale uz naozaj, mas velku pravdu ze cas je vzacny a tak znimimalizujem jeho plytvanie :)

elsa5.5

pre t333,mňa v obchode nikto nezaujal ja som zaujala jeho,ale to neznamená že som s ním niekde bola,len hovorím že internetu na zoznamovanie neverím,radšej sa zoznámim s niekym vonku to je asi tak všetko.

biela mačka

Na toto mi nikto neodpovedal: "A ešte ďalšia vec. Ešte stále nie som rozvedená, manžel mi pred mesiacom napísal, že podá žiadosť o rozvod a stále tak nespravil. Tak priznať sa, keď niekoho stretnem, že som stále vydatá a čakám na rozvod? Alebo "zaklamať", že som rozvedená?"

t333

Ewka12,
ono to pride... som si hovoril aj ja... dlho... a nejak to neprichadzalo.
"pride ked to najmenej cakas"...to je take otravne klise.
povedal by som to asi takto> hladat je OK, ale netreba za kazdu cenu. mat nejake svoje priblizne kriteria a zaujimat sa o ludi, ktori sa vyskytnu v tvojom okoli...

sweater

ach lost, vzdy si rad precitam tvoje nazory, ale musis to tak roztahovat? :-) have no time.. A super chlapa (nieco ako ja) najdes v spolocnosti, nechodim na online zoznamky, rad podnikam take verejne cinnosti, posedenie s kamosmi, kruzky, plavka, atd. je toho ako maku... A nechodim na party ani disko...

Ewka12

ahoj, podla mna je najlepsie nehladat a prave vtedy to pride samo...uz som to viac krat zazila,ja mam zase smolu na muzov,vzdy som stretla toho nepraveho, potom ked som hladala,nenasla som, potom som bola len nestastna. potom ked som sa na to vykaslala, isla von len tak bavit sa,nie s cielom niekoho najst,vtedy to prislo. teraz som sa napr.zalubila do kolegu, pozname sa uz dva roky,len som bola zadana s tym nepravym zase, rozisli sme sa a zblizili sme sa.takze na to aby si niekoho nasla nemusis ist do baru,staci ist do prace,obchodu, autobusu, na benzinku, hocikam,ono to pride, drzim palce

t333

elsa5.5,
snad mi nechces povedat, ze ked tomu cloveku vidis v obchode do oci tak o nom nieco vies...
vies o nom akurat to co ti povedal za tych par minut. to iste sa mozes dozvediet aj na nete.
predstav si, ze by si mala profil na nejakej zoznamke a presne ten clovek, ktory ta oslovil v tom obchode, by ti napisal aj na tej zoznamke. aky je tam rozdiel ? ziadny?
ak mam spomenut nejaku vyhodu internetu tak na zaklade vlastnej skusenosti...
na nete pisem babam ak podla profilu vidim, ze mame nieco spolocne (zaujmy napr.). na zaklade co ho ta oslovil ten dotycny v obchode? co myslis? predpokladam, ze hlavne na zaklade vyzoru, kedze o tebe asi nic nevedel.
nejdem za kazdu cenu obhajovat intenetove zoznamovanie. je tam vela nevyhod (v pohode ti opisem aj tie ak chces), ale tiez nesuhlasim s tym ak to niekto uplne zatracuje.