priatel si na fb pozerá fotky inej ženy

Príspevok v téme: priatel si na fb pozerá fotky inej ženy
Michala11111

ahojte podla vás je normálne ak si priatel pozerá fotky svojej kolegine na fb ale nie že dve tri, ale 100 fotiek z plesu, ešte pochopím keby je to z dovolenky, možno je zvedavý na krajinu ale z plesu??? Nikto známi tam nie je, je tam s cudzími ludmi tak čo vie tolko pozerať jej fotky?
A dodávam je to jeho mladá pekná kolegina ktorú vidí každý den v robote.

annieee

ty si už jaká namýšlavá.. načo hladáš problémy tam kde nie sú?? vieš koľko si ja pozerám fotiek? aj úplne cudzích ludí... to je na fb úplne normálne... teda pokým si nepozerá pikantné fotky nejakej nahotinky

desiss

Zo svojej žiarlivosti si nič nerob :) ja som tiež žiarlivá, ale skôr preto, že sa obzerá po iných a o mňa nemá veľký záujem, čo sa týka intimity. Úplne ťa chápem, keď sa v robote stretáva s nejakou peknou kolegyňou a navyše je taká aká je. Mňa tiež iní chlapi nezaujímajú, či mi veríš alebo nie. Ale asi by bolo načase, sa o iných zaujímať aspoň do takej miery ako naše polovičky :D Nech si uvedomia, čo majú skôr ako o to prídu ;)Veď predsa nie sú jediní chlapi na svete...

triatria

dakujem,ze niektori nevideli hned "problemy v mojom exmanzelstve" ale,ze to pochopili vseobecne,ze je to mozne.
A tym niektorym hrdinkam,co maju vo vsetkom jasno len tolko, takych chlap podvedie najlahsie,pretoze vo svojej sebavedomej hluposti si nedovidia ani na nos.Precitajte si fgf este raz.
Michala,nema vyznam ho viditelne kontrolovat,ale aspon tak nenapadne a mat trochu prehlad, lebo ked bude chciet,tak ta podvedie a nech aspon nevyzeras ako idiot ty a zariadir sa podla toho.

Michala11111

uznávam máte pravdu, asi teda nie je nič na tom a je pravda, že si ich pozrel prvý krát.
Takže už to neriešim, ktovie dokedy :-))
Neviem prečo ale som hrozne žiarlivá, pritom nemám nízke sebavedomie, nie vždy je to o tom, že je niekto zakomplexovaný, len proste všade naokolo vidím, ako ludom na ich vzťahoch nezáleží, ako sa podvádzajú...
Samozrejme žiarlivosť je zlá, nie len že tým ničím vzťah ale predovšetkým zožieram sama seba :-(
Tak sa budem snažiť niečo s tým robiť :-))

Slobodna

súhlas s kvaki, ak si ich prezrie raz, je to zo zvedavosti, ak si ich však prezerá opakovane, je to zo záujmu a až vtedy sa treba mať na pozore. Ak však o ňu prejaví záujem, vy tomu aj tak nezabránite :) práve naopak, hysterčením, kontrolovaním, výsluchom a podobnými praktikami žiarlivých žien, ho od seba krásne odháňate do náručia inej.

kvaki

ja vám neviem... takéto témy zvyčajne ignorujem, lebo vo vzťahu to nie je o tom, aby sme svojho partnera kontrolovali a koľko fotiek si už pozrel a koľko je limit, čo si môže pozrieť, a či už náhodou ten limit nevyčerpal :D nečítala som diskusiu, ale aby som ja kontrolovala, čo robí môj priateľ pri počítači? o_O
ja by som bola možno tiež zvedavá na foto kamoša z plesu. možno mi rozprával o tom, čo tam bolo, možno niektorých ľudí môžem poznať z jeho rozprávania. tak si pozriem, no a čo. je nejaký limit, koľko fotiek z plesu, na ktorom som nebola, si môžem pozrieť?
baby, nechajte svojich partnerov dýchať! alebo im vymyslite lepší program, nech nemusia ísť pozerať na fb 300 fotiek svojich kamarátov.

goccia

no vsak hej, nudi sa, ale to nemusi hovorit o probleme vo vztahu, moze to byt problem v jeho hlave

on na chat nemusi ist kvoli nevere, jednoducho si chce okorenit virtualnym flirtovanim svoj inak pokojny zivot, a moze sa mu to vymknut z ruk

realita nie je idealna - ak je vztah relativne bez problemov, tak to neznamena, ze aj obaja jeho ucastnici su bez problemov

veronika1211

ja osobne si myslim, ze muz nebude vyhladavat neveru ak je 100% spokojny. nieco tam vzdy musi skripat aby sa k tomu odhodlal, inac nema zaujem.

goccia

ta3

na chat ludia chodia aj z nudy. vo vztahu nemusia pocitovat problemy ale potrebuju dobrodruzstvo. alebo tam idu najskor zo zvedavosti a prepne im z toho. takze nepovedala by som, ze vo vztahu musi cosi skripat, ak clovek chodi na chat. aj chat samotny moze byt spustacom konca vztahu, nemusi byt vzdy pociatok vo vztahu. moze byt pociatok v cloveku. staci, ze je jeden z tych dvoch egoista alebo je nezrely.