Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NIZKY PULZ

Príspevok v téme: NIZKY PULZ
oOOOOo

Mam pulz 46,to mi ukazalo na EKG,na dalsom teste pri merani tlaku zasa ukazalo 55 uderov za minutu.doktorka povedala ze to je bezne u sportovcov,ze maju tak nizko prednastaveny pulz,aby ich srdce zvladalo vysoku zataz ked ide do tuheho.posilnujem pravidelne necele dve roky.sem tam si dam futbal,hokej a tak.je to podla vas normalne?stretli ste sa uz s takym nizkym pulzom?zdravotne problemy nemam ziadne.

perlino

ja som si tlak nemeral zo rok, v marci som zacal behat - denne cca 9 km a dnes som si meral tlak ,pomerne vysoky ale zmiatol ma pulz, 3 x meranie a stale 55 ,56. Pred tym som maval pulz okolo 75 - 80. Je to normalne takto to klesnut ? Citim sa ok, schudol som od jari 15 kg ( z 87 na 72 ). To je tiez pod moj dlhodoby "normal" pred tym som maval v lete cca 77 a v zime cca 80.len poslednu zimu mi to akosi prudko naskocilo tak som zacal behat viac ako pred tym.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.