Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

alexis swan

chcel tu skúšku strašne spraviť..aj ked všetkym bolo jasne ze to na prvykrat nedá... a druhy pokus vyzeral tak ze u nho spala ta holka a aj jeho kamoš... a učili sa dokopy 2 hodiny.. takže tam vôbec nemusela spať... ja tomu nechápem.. on vidí len seba.. ked je dobre jemu tak nechápe prečo by malo byť zle mne..
ja to dievča nedokážem vnímať ako jeho kamaráta... je to baba v mojom teritóriu.. a nemyslím si že medzi babou a chalanom môže byť trvalé kamarátstvo... vždy sa niečo stane, bud na jednej strane alebo na druhej to prerastie do lásky... či nie?

uhlie

Podla mna svojmu priatelovi ublizujes, ak sa snazis urcovat mu, co moze robit a kde ma spat. Urcite ho to hneva a nebude ti to tolerovat do buducnosti.

000nastenka

ja ťa velmi dobre chápem..a tvoj frajer je taký, že sa CHCe tolko učiť?? že je do toho zažratý že on si chcel prejsť niečo viac???

goccia

tvoj priatel je nejaky neschopak, ked ho stale musi doucovat nejaka zenska??? uz mi tak pripada... mna doucovali iba raz chalani z inej fakulty matiku, ale inak na vysokej skole neviem o nejakom takom intenzivnom doucovani, o akom pises ty

alexis swan

to ze nesiel na skúšku zdôvodnil tak že sa to nestihol všetko naučiť... nestihol si všetko prejsť. to dievča ani nemalo hneď na druhý deň tú skúšku, už ju mala za sebou.. tak doučovala môjho priatela aj jeho kamoša..ale kamoš sa ževraj moc skoro zobral domov a priateľ si chcel ešte niečo prejsť... ževraj sa učili do tertej rána.. a ráno išla ona na úplne inú skúšku a on nešiel nikam..je to až moc podozrivé... ale s tou babou som volala ako som bola nasratá a ona sa dušičkovala že su len kamoši, že ho berie ako babu a nie ako chalana... ale to je jedno... už som mu to vysvetlovala, aj som bola dlho nahnevana, ale ešte aj dnes mi povedal že však sa nič také strašné nestalo... nechápe to... ja mu verím..ale mňa to tak bolí... ked si predstavím že tam strávil noc, a ešte aj doobedei,,, napriek tomu že som mu volala a prosila aj po dobrom aj po zlom aby uz odtial odisiel.. a on stale nic... fakt si pripadam ako naivna krava...