Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HPV - Genitalne bradavice, otazka

Príspevok v téme: HPV - Genitalne bradavice, otazka
Janovic

Zdravim, vcera som bol na zakroku kde mi bolo potvrdene HPV v rozsiahlom stadiu ( podla urologa to mam v sebe minimalne 3 mesiace ) aj mi bola urobena mensia operacia kde to pan doktor zoskrabal a navrhol obriezku + dake lieky na zlepsienie imunity co je fajn ale teraz ta otazka. Priatelka bola na vysetreni aj na tento virus a nebolo jej nic najdene. Jak je to mozne? Je to moja prva sexualna partnerka takze naozaj neviem kde inde by som to dostal ale nechapem prave tomu ze sa mi to objavilo prave teraz. Pred rokom bola na vysetreni a nic sa jej nenaslo a teraz bola znova tak isto nic a ja som bol vcera oskrabkany :D viete mi prosim pekne toto vysvetlit ? 3 mesiace az do jej vysetrenia ktore mala 2 tyzdne dozadu ktore prislo negativne na HPV sme mali pohlavny styk pravidelne takze naozaj tomu nechapem. Dakujem

evellina

ahooj.....Hpv sa vacsinov prejavi pri oslabenej imunite..Zdravy organizmus si s Hpv virusom poradi a hlavne v mladosti...ja mm tiez Hpv a urcite som dlhe roky aj mala,ale nemala som nikdy ziadne naznaky na Hpv.Az jedneho krasneho dna som v jednej restauracii dostala salmonlu,bola som dva tyzne v nemocnici a salmonelu som este v tele mala pol roka.A presne v tom case mi bolo zistene Hpv.Jednoducho zdrava imunita s s tym poradi,akonahe je imunita oslabena ohrozuju ta aj ine virusy a choroby.Drzim prsty...

Janovic

Lekarka jej jasne povedala ze HPV nema a ci to mala zistit nevie, jedine ze to ona uz prekonala a ja nie, podla toho co som cital je to vysoko infekcna vec pri ktorom staci jeden pohlavny styk, to akoze pri tak stalom kontakte co sme mali behom 2,3 mesiacov je mozne aby to nemala? Aby to neznelo divne, ja som naozaj stastny ze to nema ale je to naozaj moja prva a zatial jedina partnerka a kazda jedna moznost ako sa to na neho mohlo dostat splna len ona... takze naozaj nechapem odkial to mam ja.

veronika1211

ale hpv typizaciou by jej na to urcite dosli. alebo to prekonava inkubacnu dobu a prejavi sa to neskor. ale ak jej na to nedosli z vyterov, tak by to mat nemala aj ked sa jej to neprejavuje.

veronika1211

chripku tiez nemusis chytit aj ked sa cely den bozkavas s naazenym.
dievca malo stastie. tak sa daj do poriadku a pre istotu sex vynechajte.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.