Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvičky,podky a jamky po akné

Keppy

lebo mne doktorka dala daky krem. a ze po mesiaci ak to nepomoze tak ze chcemicky peeling mi to zjemni kozu a startisa mi to... vrajze...ale teraz neviem comu mam verit

Nelina27

podla mna peeling na jazvy velmi nepomoze, ak vobec... ale porad sa s lekarkou, ved potom mozes vyskusat aj laser ak to nepomoze
preco drahy? s cim to porovnavas? ak je zelany efekt dosiahnuty, nezda sa mi to az take drahe

rfrl

Ja by som sa ale este chcel opytat, ci opálenie (zo slnka alebo solária) má nejaký (aspon optický) vplyv na tieto jazvicky.

Nelina27

laser podla mna, skus sa popytat v nejakom laserovom centre, ja mam dobru skusenost s centrom PARACELSI v Raci-Krasnanoch na Hubeneho

lenkaa123456

prvy den budes mat asi dost podrazdenu pokozku a cervenu, co na osetrenie ti poradi lekarka.. po chem. pilingu je plet ovela jemnejsia , vyhladena, stiahnute pory, zbrusi sa nadbytocna koza atd. skus si nieco pohladat na nete, ale myslim ze je potrebne chem. piling opakovat viackrat

Keppy

a ake vysledky potom su ??? lebo uz mie to cele lezie na nervy. a make-up musi byt koli tomu moj kazdodeny pomocnik

lenkaa123456

ano, chem. piling by mal urcite pomoct, mozno ho bude po case potrebne parkrat zopakovat, ale je to vhodne na takuto plet. lekarak urcite poradi

Keppy

Ďakujem.... A keď mi doktorka povedala že mi asi o mesiac ak sa to neustály spraví chemicky peeling ( kyselinový ) tak malo by mi to pomosť ???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazvičky,podky a jamky po akné - Fórum - ZDRAVIE.sk