Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomocovanie

Príspevok v téme: Pomocovanie
nerozhodnáNi

O týždeň máme ísť na lyžiarský zájazd a ja neviem čo robiť, lebo sa často v noci pomočujem. Skoro každé ráno sa budím mokrá. Zatial mi nepomáhaju ani lieky. 3 spolužiačky, najlepšie kámošky o tom vedia, že sa mi to stáva a prehovárajú ma, aby som na lyžiarsky išla, ale ja sa aj tak hanbím. Sú to zlaté baby, viem, že sa mi nebudú smiať, ale aj tak mám z toho hrôzu. Vy by ste na mojom mieste čo robili?
Ešte som zabudla, že musím to povedať profkám, lebo inak nebudeme bývať spolu, už urobili rozdelenie a ako zvládnem tú hanbu pred profkami, nemám predstavu. Bude to hôza. Tak čo, išli by ste?

ta3

je mi luto, ze mlade dievca ma taketo problemy, asi najjednoduchsie by bolo na lyziarsky neist, ale Ty musis zit, nemozes sa izolovat od spoluziakov, od ludi vobec, ucitelkam sa zdover, nemas sa preco hanbit (prave kazdy, kto by sa Ti chcel preto vysmievat, by sa mal hanbit, ale Ty nie, je to neprijemna vec, ale Ty za nu nemozes, nauc sa s tym zit, pokial sa tohto problemu nezbavis, ale ja verim, ze casom liekmi alebo vhodnou psychoterapiou by sa to malo prekonat) a poziadaj, aby si mohla byvat s kamoskami, ktore o tom vedia a mozes mat aj Ty krasny lyziarsky vylet, drzim vsetky prsty, hlavne drz hlavu hore, mnoho inych ludi musi zit este s ovela vaznejsimi problemami a ked budes pozitivne mysliet, ja verim, ze problemu sa zbavis, chce to iba pevnu vieru a velku trpezlivost

mary-anne

kúp si v lekárni vložky určene práve na to, maj volnejšie pyžamo a vybav si byť na izbe s tými kamoškami, čo o tom vedia....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomocovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk