Vzťah na dialku

Príspevok v téme: Vzťah na dialku
nesmela456

Som s priateľom 3 mesiace.. pre niekoho je to nič no ten človek sa stal sučasťou mojho života.Lubime sa , problem je v tom , že doteraz tu bol lebo tu ma/mal da sa povedať, že "prácu" .. no teraz to skončilo a ide domov..rozpravali sme sa o tom a nevieme , čo a ako bude dneska tuto temu mame uzavriet. Deli nas 100 km.. ma to vobec zmysel niečo take.taky vztah? Končim 4 rocnik a ešte k tomu určite idem na vyšku :(

veronika1211

Mas 18 rokov, razantne zmeny pred sebou. Takze je to 50:50 vsetko ako sa ty zmenis. Zivot na vyske je iny, zivot po vyske tiez (ak nepracujes subezne so skolou). Uvidis ako to dopadne, nechaj to tak a same sa to vyformuje.
3 mesiace je dost malo na to, aby si si bola 100% ista ze s tym clovekom chces byt cely zivot.

nesmela456

U nas presťahovanie nepripada do úvahy . On vravel , že teraz pojde ešte aj 3 mesiace preč ..či to vydržim samozrejme , že som odpovedala , že ano.Ja neviem čo si myslieť mam 18 rokov. a viem , že s nim chcem byŤ ale neviem ..nie je to veľa ta dialka.. ale predsa..taký vzťah som ešte nemala a bojím sa toho , že to fakt nevydrži. No ale čo už skusiť treba všetko:)

666_martinka

100km nie je tak vela...mozte spolu travit vikendy, prazdniny...bolo by mozno dobre sa porozpravat co v buducnosti...c by bol niektori z vas ochotni sa prestahovat...
ja som mala zvtah na dialku...ale on bol z Francuzska( co je trosku dalej:)..boli sme spolu 8 mesiacov...videli sme sa 2x do mesiaca na predlzeny vikend..travili sme spolu dovolenky...ale potom sme si povedali ze v buducnosti by ani jeden z nas nebol ochotny sa prestahovat...a zit v inej krajine nez kde sa narodil..tak bolo lepsie to skoncit..ked to nemalo buducnost..

siwonka

ja som chodila s priatelom pol roka na dialku.. kazde dva tyzdne ja z Ba do Ke na vikend..a on potom o dva tyzdne z Ke do Ba..
a teraz spolu byvame a je nam fajn :)

myslim, ze to zvladnete :)

zuzuska

dexter:preco by som tomu nemala hovorit vztah?sme spolu 5 rokov a ked sa lbuime vydrzime. asi si nikoho tak nemiloval alebo mas zle skusenosti, zalezi to len a len na tych dvoch

natalia123

ja mam vztah kde studujem na Slovensku a on studuje v Anglicku....Studuje tam uz rok a pol, odkedy sme spolu :) Domov chodi kaze 3 mesiace, to sme cely cas spolu... No my sme take povahy, hodime sa k sebe, milujeme sa a planujeme spolu buducnost. Kazdy vztah, ci uz vas deli 100 km, 800 km, 1250 km,... da sa urcite vydrzat. Ked to nevydrzi ako pisali iny... rozisli by ste sa casom aj keby bol v rovnakom meste ako si ty. Dialka je len skuska, aky pevny je vas vztah a ci ste jeden druhemu navzajom nenahraditelni. No takyto vztah si vyzaduje hlavne psychicku vyspelost z oboch stran. Ked to nevydrzi, bude to znamenie, ze nemate byt spolu a ked to vydrzi aj na dialku..prejdete tou najtazsou a najvacsou skuskou a budes vediet, ze vas spaja silne puto, ktore len tak nieco nerozdeli... ja som stastna v takomto vztahu, pretoze viem akeho uzasneho cloveka pri sebe mam :)

zuzuska

Zalezi to cisto na dovere :) Milovat znamena vydrzat a nezradit, nas spriatelom od seba deli 1250 km zijeme takto druhy rok a tak nikdy si na to nezvyknem ze chodi stale prec, ale ked si verime nieje o com