Vzťah na dialku

Príspevok v téme: Vzťah na dialku
nesmela456

Som s priateľom 3 mesiace.. pre niekoho je to nič no ten človek sa stal sučasťou mojho života.Lubime sa , problem je v tom , že doteraz tu bol lebo tu ma/mal da sa povedať, že "prácu" .. no teraz to skončilo a ide domov..rozpravali sme sa o tom a nevieme , čo a ako bude dneska tuto temu mame uzavriet. Deli nas 100 km.. ma to vobec zmysel niečo take.taky vztah? Končim 4 rocnik a ešte k tomu určite idem na vyšku :(

mary-anne

ja som mala dva vzťahy na dialku, ale už nikdy viac! je rozdiel, ked len priatel odíde na nejaký čas pracovať napríklad do zahraničia a ked žijete odzačiatku vzdialene od seba. ...
neviem, ťažko povedať, asi to záleží ozaj od tých dvoch ludí .. ale ja už isto nechcem nikdy viac vztah na dialku ......

Deee

presne tak, co je to 100km? ja som bola dva roky bez priatela ked pracoval v zahranici a to bolo 1200 km, nemohla som si len tak sadnut do auta a ze ide sa...stalo to cas aj peniaze, ale vydrzali sme, dolezite je vediet, co chces, ak ho milujes...100 km je nic...

Linguistics

100 km je nic!
Ked chcete spolu byt, tak to nerieste. Ako to chcete uzavriet - 100km nas deli, tak ta uz nelubim? Nechaj tomu volny priebeh, uvidis, ako sa to vyvinie.