Plynatosť

Príspevok v téme: Plynatosť
ty nant

Ahojte,

už dlhšiu dobu ma trápi zvýšená plynatosť, ktorá mi spôsobuje veľa nepríjemností. Problém je v tom že nemám tušenie v čom môj problém spočíva. Stolicu mám pravidelnú 2-3 x denne, snažím sa stravovať zdravo: Raňajky: celozrnné cereálie banán so sójovým mliekom obed: niečo vegetariánske väčšinou ľahké jedlá, večera: celozrnný chlieb maslo (bez mlieka), vegetariánska saláma a zeleninka...cez deň zjem jabĺčko a pijem 2L vody. Snažím sa spať min. 8 hodín denne....Skutočne si neviem dať rady, najhoršie na tom je že nemôžem ani sedieť v knižnici a učiť sa pretože tie bubliny v mojích črevách vydávajú hrozné zvuky, za ktoré sa hanbím. Stále musím plyny zadržiavať , čo je veľmi nepríjemné :(...Robili mi aj krvné testy na potravinové alergie , ale nič nezistili...som zúfalá, má niekto podobnú skúsenosť alebo dokáže pomôcť?

Ďakujem...

Tat

Ahoj ty nant

Musi byt velmi neprijemne co prezivas .Co sa tyka zivotospravy, len par postrehov -urcite ak mozes -nemiesaj ovocie a zeleninu, pretoze to podporuje kvasenie,jedz mensie mnozstva a dokladne prezuj stravu,vynechaj zatial sladke, jedz az ked je jedlo stravene, po 4 hodinach.
Tieto problemy casto suvisia s dysfunkciou zlcnika,napriek tomu, ze nalez na nom nemusi byt z hladiska klasickej mediciny ziadny.Znamena to, ze moze byt oslabena energeticka draha zlcnika,ktory moze sposobovat tieto problemy.Z duchovneho hladiska predstavuje zlcnik temu agresivity,ci uz vedomej alebo nevedomej .Castokrat nespracovana, potlacovana agresivita sa odzrkadli na tomto organe.
Skus popremyslat nad touto temou, Niekedy je mozno lepsie prejavit svoje pocity a vedome ich prezit, nech su akekolvek.
Ucinna je aj reflexna masaz chodidiel, hlavne ploska zlcnika a pecene.
Zdravim Ta a zelam trpezlivost pri liecbe, uspech sa iste dostavi.

pau

jaj mnaukac.. vies mozno zalezi aj na tom s akymi doktormi si sa o tom bavil.. napriklad ci im zalezi aj na tvojom zdravi, alebo skor na peniazoch ;) ale vsak pre mna za mna si zer tabletky ako cukriky, doplatis na to len a len ty. a potom si budes moct tieto tvoje mudrosti akurat tak citat na dobru noc.
mimochodom, tiez studujem medicinu :)

hammel

Ty nant: Nevšímaj si mnaukaca. To, že si vegetarianka či čo je oveľa lepšie pre telo ako človek, ktorý sa bežne stravuje. Človek, ktorý chce si zachovať stále a prekypujúce zdravie neje mäso, živočíšne tuky, mliečne výrobky, pečivo a pod. Telu dodáš najviac vitamínov pomocou živej stravy teda, ovocie, zelenina a šťávy z nich, orechy, semená rastliny a pod. lebo tak to Boh urobil. Čím jednoduhšia potrava tým pre telo lepšia. Ak chceš kontaktuj ma na môj e-mail a ja ti pošlem pár materiálov, ktoré ťa možno povzbudia od samého Dr. Normana W. Walkera, ktorý sa dožil 118 rokov. Samozrejme, dá sa prežiť aj na varenej strave ale ako hovorím prežiť. Ja o prežitie nestojím a chcem prekypovať zdravým, energiou, vitalitou. Akné nieje problém kože ale upchatého hrubého čreva s čím súvisí aj plynatosť. Ak chceš ozvi sa na hammel@post.sk

ty nant

Na tomto fore nieje zakazane pisat po anglicky poprve po druhe, citas vobec to co pisem? Ja som nenapisala ze alternativna medicina je dobra a klasicka je zla, ale jednoducho niekedy zlyhava a pomoze nieco ine....po tretie ja som nepovedala ze zomries ked budes jest Macdonald ani nic take tak tu prosim ta netrep a chod si radsej na pokec vylievat svoje komplexy , ale nerob to na fore kde si ludia snazia poradit ...
Ospravedlnujem sa za gramaticke chyby, uslo mi, osobne neznasam ked dakto nevie pisat gramaticky spravne...

Hermion

nechcem sa tu medzi vas velmi miesat ale neda mi... "mnaukac" podla teba z coho boli vyrobene prve lieky? na akej baze? prislo to len tak z nicoho nic ze nejaky chemik myslel a vymyslel? za vsetkym stoji priroda... nehovorim ze moderna medicina je zla to nie... to len poniektori lekari a farmaceuticke spolocnosti... a tu si bud riesis svoje komplexy alebo si velmi kratkozraky a mozno oboje...

mnaukac

Teraz si idem pekne do "Mekacu" kupit BigMac, hrozne vsak.. za chvilu zomriem kvoli tomu, lebo nezeriem vegetariansky salam a liecivu burinu :-D :-D :-D hahahahahaha