Plynatosť

Príspevok v téme: Plynatosť
ty nant

Ahojte,

už dlhšiu dobu ma trápi zvýšená plynatosť, ktorá mi spôsobuje veľa nepríjemností. Problém je v tom že nemám tušenie v čom môj problém spočíva. Stolicu mám pravidelnú 2-3 x denne, snažím sa stravovať zdravo: Raňajky: celozrnné cereálie banán so sójovým mliekom obed: niečo vegetariánske väčšinou ľahké jedlá, večera: celozrnný chlieb maslo (bez mlieka), vegetariánska saláma a zeleninka...cez deň zjem jabĺčko a pijem 2L vody. Snažím sa spať min. 8 hodín denne....Skutočne si neviem dať rady, najhoršie na tom je že nemôžem ani sedieť v knižnici a učiť sa pretože tie bubliny v mojích črevách vydávajú hrozné zvuky, za ktoré sa hanbím. Stále musím plyny zadržiavať , čo je veľmi nepríjemné :(...Robili mi aj krvné testy na potravinové alergie , ale nič nezistili...som zúfalá, má niekto podobnú skúsenosť alebo dokáže pomôcť?

Ďakujem...

ty nant

mnaukac

To ze som hipisacka bol zart,odmietam reagovat na tvoje prispevky, su primitivne, ale tak nech sa ti dari v zivote!

(moj otec je maso minimalne raz denne a prdi o sto sest..)

mnaukac

No a? Koho zaujima tvoje studium, fnukas tu kvoli svojim prdom, nie skole. Nech ti poradia bylinkari z Walesu, naco sem lezies ked zeries veci, co bezne jedavaju len prezuvavce:-D :-D :-D

Zaujimave, ze clovek, ktory vyznava prirodu a prirodzenost, nevie pochopit, ze maso vzdy bolo sucastou prirodzenej potravy cloveka. Ale nie si prva hippisacka, co je len burinu.. takze tak, normalne som to z toho tvojho stylu pisania vycitil.. mam svoje skusenosti.

A podotykam znova, ze ja akne nemam.. ty retard. A kludne by som bral Aknenormin alebo Roaccutan znova. To, ze mas znicenu pecen ti asi tiez povedal nejaky bylinkar alebo vestica Teodora :-D :-D :-D hahaha

U nas vsetci pekne papame masko, a sme zdravi.. mam starych rodicov, zomrel len jeden dedo, na zapal pluc.

Hadas sa jedine ty. Pytas sa tu na svoje divne prdy, odpovedou je tvoje debilne stravovanie.

ty nant

mnaukac,

Vela veci co si povedal by som ti dokazala luskom prsta vyvratit...a ano, som hipisak! :D :D :D :D Som studentom medzinarodnej politilogie vo Walese-ked uz ke to tak dolezite vediet aka je tvoja identita pri tom ak si vegetarian , vitarian vegan ci nieco ine....prepac ale znies ako idiot, nevadi ja som tieto reci pocula uz milion krat, a nezaujmaju ma, ludia maju predsudky a nevedia uznat iste veci, ja som sa sem neprila hadat o tom ci je vegetarianstvo zdrave a ci nie....som rada ze sa naslo par ludi ktori pochopili aku odpoved som hladala...A brala som Aknenormin ale pod inym menom...Roaccutan...znicilo mi to pecen, uz nikdy viac to nechcem brat, akne sa mi po par rokoch (podotykam pre teba asi dolezita informacia, ked som este jedla maso) vratilo a bolo to este horsie...takze vela stastia ;)

mnaukac

pau
---
Samozrejme ze viem. Este aj na krabicke to pisu. Neviem o tom, ze by niekto niekomu nanutil potrat, ale je tam povinnost brat antikoncepciu. Nemal som s nim jediny problem. Nemal som akutne akne ani nic.. len som mal dost mastnu tvar , vybavil som ti to po znamosti. A kludne by som to bral zas. Je to velmi ucinne. Jedlo ma na akne len minimalny vplyv.

pau

mnaukac.. neviem ci je to zrovna nieco s cim sa chvalit, ten aknenormin.. cital si pribalovy letak? je to jeden z najdrsnejsich liekov co poznam.. dokonca baby musia pri predpisovani podpisovat ze ak otehotneju pojdu na potrat, lebo sposobuje plodu vazne deformacie.. takze asi taka mnamka je to

mnaukac

...ludia na dedine bezne jedavali udeniny, domace zabijackove jedla, mast, vajcia, domace maslo a chleba.. a neumierali na rakovinu. Je to trend poslednych rokov, pretoze sa zhorsilo zivotne prostredie a objavili sa chemikalie, ktore denne jeme. Tak netrep prosim ta taketo somariny.

mnaukac

ty nant
---

Ty to nemas v hlave v poriadku. Bylinkar? :-D :-D Fuuha, no ten ta fakt spasi :-D :-D "Nejest maso , cukor, vajcia.. " vlastne nemame nic zrat, len burinu , soju a enzymy :-D :-D :-D Potom sem nelez a nefrfli , ze ti ide rit roztrhnut z tychj plynov, ked nejes normalne. Kokos, tato diskusia je komedia. Ten dokument bol zivy test beznych ludi, jedli pocas niekolkych dni a potom im brali krv. Najhorsie dopadli vegani a idealne ti, ktori jedli vsetko s mierou, vratane masa. A rakovina? Co to je za hnupovinu, ved ludia zeru maso od pociatku svojej existencie.. Rakovina je choroba poslednych desatroci, pretoze jeme same chemikalie, nie maso.. ty tava. Urcite si jedna z tych hippisakov, lebo zatial vsetko sedi :-D

Aj ta Edita Sipeky propagovala zdravy styl zivota pokial viem a vidime ako dopadla! Ehm..

****

P.S. Na mastnu tvar som bral Aknenormin..
a nemusel som sa stravovat jak idiot, tvar bola behom par dni dokonale cista.

RNG

Uvedene byliny na travenie nevytvaraju viac kyseliny, ale ich aromaticke antimikrobialne oleje potlacaju hnilobu a kvasenie v crevach, cim podporia probiotika na ukor skodlivych mikrobov.
Mnohe sa pouzivaju ako koreniny(cierne korenie, rasca, cumin,skorica, klinceky, rozmarin, salvia aj bobkovy list a ine)

Ve

výživa podľa piatich elementov, barbara temehe, kúp si knihu a nájdeš more informácii ako sa správne stravovať

hammel

Nieje zač ale to akné bolo zapríčinené hrubým črevom, ktoré bolo značne zanesené. Stačilo urobiť očistu čreva a uvidíš ako akné by ti za krátky čas zmizlo