Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlejsi rast chlpkov z tabletiek?

Príspevok v téme: Rychlejsi rast chlpkov z tabletiek?
Astor

Dobrý deň, už asi mesiac užívam tabletky aby si som mala krajšie a vyživenejšie vlasy a aby mi tým pádom aj rýchlejšie rástli. Lenže mám pocit že mi začali rýchlejšie rásť aj chĺpky v podpazuší a na intímnych miestach, musím sa holiť každý deň čo ma vôbec nebaví. Nie som žiadna biologička tak sa Vás chcem spýtať či je to kvôli tým tabletkám, či ste o tom už počuli alebo či sa Vám to stalo a ako ste to riešili. Ďakujem

rfrl

Presne tak. Osobne som sa po liecbe akne aknenorminom dal na zinok (keďže sa občas aj potom nejaká vyražka vyhodila). No Zinok nepodporuje len kvalitu plati, ale (ako u janaaaaa napisala) aj kvalitu vlasov. A aj rýchlejší rast vlasov. Teda aj ochlpenia. Takze mam rovnyky problem :/
Teda horsi. Lebo su VSADE.

Niekde som musel byt fakt radikalny a doslova som si ich vytrhal (napr z brucha). Sice rastu dalej, ale co uz. Uz to neni taky brutus :/...Este chrbat je na "rade" :/

janaaaaa

no to je asi logicke ze ak su tie tabletky urcene na rychlejsi a silnejsi rast vlasov tak ti z toho budu rast aj chlpy nie? ci myslis ze tie prisady v tabletke rozoznavaju co su chlpy a vlasy co maju stimulovat a co nie??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychlejsi rast chlpkov z tabletiek? - Fórum - ZDRAVIE.sk