Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka

Martin543

Ahoj :-) Ak chceš schudnúť, môžem ti odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ktorá napomáha metabolizmu a tráveniu, konkrétne tak, že pomáha lepšie spracovať potravu, a teda nebudeš musieť toľko jesť a prijímať nadbytočné množstvá potravy, ktoré sa ti potom nevyužité ukladajú do tukov. Našiel som na túto zmes odkaz tu na fóre, užívam ju už dva mesiace, zatiaľ som schudol 5 kíl, viem, že to nie je veľa, ale som s tým spokojný. Uvidíme, ako to pôjde ďalej -odkaz odstránený- :-)

.................

ahoj, to nemyslíš vážne! ty už si modelka! na to nemusíš mať od niekoho napísané, že modelka! máš vynikajúcu postavu, a keď ešte budeš viac chudnúť, tak ťa už za modelku chcieť možno ani nebudú. opakujem:TY UŽ SI MODELKA!!!!!!!!! to ti povie určite každý koho stretneš! a čo urobíte vy modelky, keď vaším snom je byť modelkami(celkom fajn v mladom veku, tiež by som brala ale na to by mi trebalo no netrebalo schudnúť, ale na také nie som!)a čo keď zostarnete ??????? koža kysne a váš sen pomaly vyschne! ale keĎ teraz ten sen mať môžete tak si ho užívajte ale v zdraví a chudnite prosím len tí ktorý to potrebujete a vám modelkám držím prsty! možno vás o 10 rokov uvidím v časopisoch!!!!!!!!!!!!!! tak veľa šťastíčka,krásy a zdravíčka a makeupu na líčka!:DDDD

Gima

Slovo makrobiotika má základ v gréčtine a znamená dlhý život. Filozofia makrobiotiky však pochádza z Japonska: od Georga Ohsawu, ktorý bol presvedčený, že optimálne zdravie je zakotvené v jednoduchom stravovaní.

Po čase sa však dostal až do takého extrému, že odporúčal jesť už len hnedú ryžu a vodu, a tak sa dnes jeho forma makrobiotickej výživy neodporúča.

Makrobiotika odvtedy prešla dlhým vývojom.

Dnes sa považuje za nízkotučnú diétu, ktorá obsahuje veľa vlákniny a navyše, je bohatá na fytoestrogény, ktoré sa nachádzajú v sójových produktoch. Väčšina makrobiotickej stravy sa zakladá na celozrnných potravinách a zelenine.

Základy makrobiotiky

Strava by mala zahŕňať:

Celozrnné potraviny (50 – 60 %): hnedá ryža, jačmeň, proso, pohánka, kukurica. Ovsené vločky, cestoviny, chlieb a pečivo sa môžu jesť len občas.

Polievky (tanier alebo dva denne). Najviac sa odporúčajú polievky miso a shoyu, ktoré sú vyrobené z fermentovanej sóje.

Zelenina (25 – 30 %). Tretina zeleniny by mala byť v surovom stave, ostatok môžete variť, dusiť alebo piecť.

Strukoviny (5 – 10 %): varená fazuľa, hrášok, alebo sójové výrobky (tofu, tempeh, edamame).

Mäsové výrobky sú dovolené v minimálnom množstve, len ryby a morské príšery. Konzumujú sa s wasabi, chrenom alebo horčicou. Ostatné mäso, hydina, vajcia a mliečne výrobky sú zakázané.

Orechy môžete konzumovať v primeranej miere.

Ovocie: je povolené lokálne ovocie: jablká, hrušky, marhule, broskyne, hrozno, jahody, maliny, melóny. Vyhýbajte sa pomarančom, mandarínkam, ananásu, mangu alebo papáji.

Dezert (2 - 3-krát týždenne). Mal by pozostávať z prirodzene sladkého jedla (jablká, sušené ovocie) a prirodzených sladidiel (ryžový sirup, jačmenný slad). Čokoláda, cukor alebo med sú zakázané.

Oleje: tmavý sezamový olej, kukuričný olej alebo olej z horčicových semienok

Koreniny: morská soľ, shoyu (druh sójovej omáčky), ocot z hnedej ryže, sezamové semienka, morské chaluhy

Alkohol: zakázaný

P37UL4

Mile dievcata. Ak sa chcete stat modelkou nemusite sa nicoho bat, kto nevyskusa, nema. Ak mate vysku nad 169cm kludne poslite mail na kostelanska@leprovocateur.eu s Vasim menom, vekom, vyskou, tel. kontaktom + pripojte par fotiek (tvar, postava). Kazdej z Vas odpiseme a dozviete, ci mate nato stat sa modelkou/fotomodelkou. LeProvocateur

Sasi

No ja tiez tuzim sa raz stat modelkou...mam 13r.a 179cm 54 kg je to moj velky sen cestovat po svete lebo ja osobne si samu seba ani neviem predstavit ze by som robila daco ine, len moja rodina je proti tomu aby som sa nou stala...tak uvidim co mi zivot prinesie a dufam ze sa mi moj sen raz naplni a nebudu to len slova...

Sasi

No ja tiez tuzim sa raz stat modelkou...mam 13r.a 179cm 54 kg je to moj velky sen cestovat po svete lebo ja osobne si samu seba ani neviem predstavit ze by som robila daco ine, len moja rodina je proti tomu aby som sa nou stala...tak uvidim co mi zivot prinesie a dufam ze sa mi moj sen raz naplni a nebudu to len slova...

sarawesome.

Mam 14 vyska 171 cm coje dost ale co uz :D ale vaha 62 viem ze sa da stym nieco robit ... teta mi futt hovori prihlas sa ved to schudnes ak ta zoberu .... aj som citala ze oni od13 - 15 pripravuju dievcata ale som tucna ... nie as tak ale som a to by ma nezobrali sice mam dlhe nohy ale mam nanich aj tuk :(

tinka ttttt

pre vsetkych: modeling zacina vacsinou v 14,13 .... a vyska by mala byt nad 173!!!!!.... takze ak mate okolo 150az 160 tak lutujem.... ledva maju sancu baby s 175 a nieto este 150...

Timea Timi

Ahojte....
Prosím poradte my ako sa mám stať modelkou.Neviete nieakú modelingovú agentúru?Ja mám 13 ale výšku iba 150cm.Čiže neviem či by som uspela keby som bola na opätkoch.Prosím poradte my. :)