Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka

silviklh

preboha,nezalezi najma od postavy ,ale od tvojej tvare hlavne ,joj....:D mozes mat ielane miery,aj vysku,ale aj si skareda do tvare,tak co chces,a celkovo tato tema je trapna,dievcence,este musite vyrast a tiez by ste sa smiali,ako ja....na tych prispevkoch...

bibba

preboha prestante uz s tym modelingom tie ktore nemate nato preboha :( nepoviem ked je niekto zaujimavy a chudy od prirody ale naco sa tlacit niekam kam clovek jednoducho neplati a okrem toho co baby vidia natom foteni? peniaze, alebo ten obdiv od ostatnych ludi ze "som modelka", je to smiesne... ved mna to nebavilo ani ked som si robila boook. je to dost nuda. jedine zaujimave kvoli cestovaniu ale to musi byt clovek ziadany aj v zahranici, na slovensku sa to vobec neoplati. zobudte sa. a spravte si radsej nejaku skolu miesto fantazirovania o pozovani. fakt je to smiesne.

Milley

Ahojte aj ja by som chcela byt modelka len mam viac problemov:
1.Som nízka-159 cm
2.Mam akne.
3.Obvod pasu 68 cm.
Myslíte ze by som mohla byt keby som trochu schudla??????
Ďakujem

Sasanka_

Chciet je pekne, no kym nenarasties do vysky nad 175 cm, tak o kariere modelky mozes len snivat. Aj tak sa cudujem, preco dnesne mlade dievcata, maju len take nizke a bezvyznamne sny ako "stat sa modelkou" podla mna je to trapne povolanie, ja sama som vysoka a stihla a o tejto kariere som nikdy nesnivala, chcela som viac dokazat, ako byt len obycajnou bezvyznamnou modelkou...

mataBB

ako to mame vediet? ved ani nevieme ako vyzeras...a zalezi to nie len od teba ale aj od tvojej konkurencie...a co s apaci porote alebo tomu, kto bude rozhodovat

Lilliluciani

Tak doktorka asi vie co hovoti tak hadam si nebude vymyslat ale tak uvidíme. Písala som email aj elite model look a ozvali sa mi aby som im poslala nejake fotky a po tom co som im poslala tie fotky mi napisali ze sa mam zucastnit kastingu co bude v aprili myslite ze z toho nieco moze byt???

mataBB

som zvedava podla coho tvoja doktorka usudila, ze budes mat 173..to nemoze vediet nikto ci budes rast..mozes mat vysokych rodicov a nemusis byt vysoka aj ty, alebo mozu byt rodicia nizki a ty mozes byt vysoka..to nevie nikto.tvoja doktorka sa hra na vsevedku ale podla mna ta chcela len utesit..to sa neda nijak vypocitat kolko budes meriat

adusha

ak ti to povedala doktorka tak by to mala byt pravda :) ja sa v modelingu velmi nevyznam ale podla mna je to ok.. ja mam tiez taku vysku ako ty a chcela by som to potiahnut este na tych 170cm a budem spokojna :D