Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka

Lilliluciani

No asi mate pravdu ja to necham tak :)
A myslite ze ked mam 14 rokov a 168-169cm este vyrastiem? Doktorka mi povedala ze budem mat 173 cm tak myslite ze to na modeling staci?

adusha

kikina spamätaj sa! ved mas idealnu vahu na svoju vysku. a mas 10 rokov tak nevymyslaj s chudnutim, znicis sa. nepozeraj na to ako vyzaraju ine baby a nemysli na to ze chces schudnut. tvoje telo vie najlepsie aku by malo mat hmotnst tak sa to nesnaz ovplyvnit vselijakymi dietami! hlavne jedz 5x denne mensie porcie a neprejedaj sa. potom si udrzis vahu a budes pekna. ver mi nikomu sa nepacia vychrtnute baby!

kikina215

Ja tiež chcem schudnúť. zo školy sa mi páči jedna baba a je fakt chudá a pekná. chcem byť váhovon natom ako ona a musím schudnúť. mám 10 rokov 160 cm a 39kg.pomoc je to hrozné. stačí mi ak schudnem na tých 36 ak sa podarí aj 35. ale ako mám schudnúť cez zimu? hlavne pomoc rýchlo ved na mna sa už neda pozerať.

waleri

mamina vie o Tvojom priani? Netrap ju a viac sa upriam na skolu,kamaratov,su aj prijemnejsie temy ako diety a chudnutie a cm.
Pri hladani motivacii Ti drzim palce.

iwus93

Akože neviem čo riešiš, máš 14 rokov, telo sa vyvíja a ty chceš ešte schudnúť...puberta asi s tebou riadne plieska. Mám miery 83-63-89..niekedy mám ten zadok tak 90-91 ako kedy. Mám výšku 165 cm a váhu 49-50 kg niekedy viac hlavne po sviatkoch. Tiež by som chcela schudnúť ale viem, že by som najviac schudla z prs a tie nemám moc velké. A už by to nebolo pekné

lfgkfkgg

ja mam 169 a 50 kg,keby mam 53kg,to sa rozlozi,ze to an inevidno,tak neverim,ze si tucna...sice ja mam miery 91-61 a stehno mam 50,neviem,ak oto je teda..to je jedno :)

mataBB

dufam ze nei modelka ako je andrea jarova-bez servitky..momentalne na markize..lebo vacsiu trubu som este nevidela :)

a kedze mas taku vysku ako ja a ja mam viac kg tak neverim ze si tucna..ani ja nie som..mam normalnu postavu, takze ty ju musis mat super