Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Afrodiziakum

AdamKrt

Afrodiziaka, pokial nie su nejaky extrem, tak su to vacsinou prirodne doplnky a tak podobne, ako vitaminy, maju afrodiziakalny ucinok az pri dlhsom uzivani...

Napr. pokial som si daval casto slusne porcie chilli, tak som maval gulky dost citlive.

Druha vec je, ze ono to zlepsi vacsinou len fyzicky stav v pohlavnych organoch, ale pre lepsie chute, treba podnietit aj nejake to vzrusenie. Je to ako ked mate napr. silne ruky, ze mozete nimi vlacit tazke tazky s nakupom, ale nakupite vzdy len nieco lahucke. Potom tie ruky nedostanu zabrat a sila sa nemoze prejavit...

Takze zazraky od afrodiziak by som necakal. Je to podobne, ako ked niekto pije alkohol, ze sa mu zlepsi nalada. Nalada sa sama nezlepsi z alkoholu, ale iba zo svojho dusevenho stavu, napr. pri zabave atd. Clovek moze do seba nalievat aj 5x tolko, co iny a lepsiu naladu mat nebude. Alebo niekomu staci aj placebo efekt, ze pije a zlepsi sa mu nalada. Ale take dobre dusevne rozpolozenie si clovek robi sam na podnety okolia a svojej mysle.... Rozne prostriedky to len bud tlmia, alebo povzbudzuju, ale same casto ten efekt nevyvolaju.

miccka

ja neviem, napriklad ja som zavislacka na cokoladu, ale ze by som po nej dostavala dake chutky to nemozem povedat :D
podla znamenia som byk a med no neviem, ani mi to nechuti..asi nakoniec ako vzdy dobree a overene vinecko cervene alebo sampanske, to je tusim najlepsie, ked si clovek da jeden dva pohariky a ma chuti tak akurat:))
myslela som ze su este neake jedla, ale tak cestak jest a potom sexovat to tiez musi byt aroma :D

svako

hehe znamenia, ved tie su po novom uz uplne inak, ale tak to je jedno, znamenia su aj tak hluposti...
k tomu sampanskemu sa pripajam, hlavne s jahodami :) a potom este zen-chen, napr. vo forme caju...

natalia123

Afrodiziaka podla znamenia: Baran-zazvor, býk-med, blízenci-skorica, rak-ustrice, lev-safran, panna-cesnak, váhy-cokolada, skorpion-sampinony, strelec-cierne korenie, kozorozec-vanilka, vodnar-avokado, ryby-cervene vino...
neviem, ze to takto plati, lebo ja som rak a ustrice- no neviem, neviem :) ale skus si nieco vybrat :)
a este sampanske je super :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Afrodiziakum - Fórum - ZDRAVIE.sk