Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nosová priehradka

Príspevok v téme: Nosová priehradka
Ontário

Ahojte. Už skoro rok mám problém s dýchaním. Raz mám upchatú jednu stranu, raz druhú...na striedačku. Bol som na vyšetreniach a na poslednom mi krčná zistila, že mám krivú nosovú priehradu, že ju mám zahnutú napravo. Keď ma vyšetrovala, tak som mal práve upchatú pravú stranu nosa, čiže logicky mi to dáva, že mám tú nosovú priehradku zohnutú napravo, ako mi to aj ona povedala.

Lenže, ako som písal, ja mám raz jednu stranu upchatú, raz druhú. Ona mi odporučila operáciu! Pôjdem, rád...len mi vŕta hlavou, že keď mám napr. zapchatú ľavú stranu, tak v tom okamihu sa mi ta priehradka zahla na ľavú stranu? Pýtam sa kvôli tej oparácií, aby mi to náhodou zle nespravili, keďže doktorka napísala na lsi do nemocnice, že ju mám zahnutú napravo.

Dík za vysvetlenie, ak ho niekto vie.

dadaka.

Bibi123 ty si bola v Ružinove? :-). Len ma tak napadlo. Inak ja mam tiež za sebou operáciu prepážky a pomohlo mi to mala som aj nos do strany a teraz je rovno. Bola som na Antolskej v Petržalke, chirurg ktorý ma vyšeril ma ja operoval a aj potom robil kontroly po operácii. Takže všade je to asi inak. Ja som s prístupom veľmi spokojna aj s chirurgovým :-)

bibi123

Ontário-podla mna je zbytocne si ju dat robit. Ja som na nej bola, bolest ako svina este niekolko dni po operaci a efekt ziadny... Doktorka na ORL mi asi rok po opke hovorila, ze mam ist na operaciu a ked som jej povedala, ze uz mam po nej, nechcela verit. takze neviem, ci ma len neuspali a nenechali tam 2hodiny lezat:O))) Uz je to par rokov dozadu, ale nemyslim, ze sa v nemocnici odvtedy nieco zlepsilo. Si tam ako kus anonymneho masa, je to tam ako na beziacom pase, nikto sa ti nevenuje(okrem jedneho lekara, co ma obchytkaval za :O)))stehienko), operuje Ta iny, iny Ta prijma, iny osetruje, kontroluje...
a najvacsia pecka bola, ze ma mala operovat doktorka, ktora ma prijimala na pohotovosti s urazom nosa(ziadne vonkajsie pomliazdenie, ale krvi ako pri zabijacke)a ta mi na pohotovosti povedala, ze ju mam uplne v poriadku, ze to sa mi len zda:O))))

waja

no nosová dutina nikdy nie je súmerná, nosové septum je vždy posunuté na jednu stranu...a ty ju máš ešte zahnutú napravo, takže je logické,že sa ti podstatne častejšie upcháva pravá strana,pretože je menšia...ale to nevylučuje,aby sa ti raz začas upchala aj ľavá....teda toto je len môj myšlienkový pochod:D ale keď ti povedala,že napravo,tak asi bude napravo...prajem skoré uzdravenie:D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nosová priehradka - Fórum - ZDRAVIE.sk