Prosim o názor - som tucna?

Vandal18

Ja si nemyslím že by sa témy mali vymazávať, je to fórum zdravie, psychyka všetko možné tak nechápem prečo by sa to malo vymazávať, smutnucka654 nerob si stoho velkú hlavu, mamina ti asi závidí peknú postavu, moja priatelka je ešte o 4cm menšia a má tolko isto kilov ako ty, určite je lepšie byť trošku pritelíčku ako byť vychrtlá baba čo je cezňu pomáli vydeť, určite sa skoro všetci chlapci zhodneme že najlepšie ženu sú "krv a mlieko" aspoň je takú babu začo chytiť, zadok pekný, bruško pekné, nohy pekné všetko pekné, takú chrticu ani začo neni chytiť keď nemá väčšiu riťku :)

sansara

bóžiku)))) a používaš vôbec to hore, čo Ti vypĺňa v istej časti hlavičku??)))) Nemyslím jazyk očka uška atď ,-)
Keby si si tento svoj príspevok po sebe prečítala, tak by si zrejme musela dospieť k logickému záveru, že nie si "tučná")))
Ak si si týmto príspevkom nekrátila iba dlhú chvíľu, tak potom je Váš problém niekde inde...a to vo vzťahovej sfére matka/dcéra a to je už o niečom inom a na iný príspevok)

natalia123

Toto je urcite vymyslena tema, lebo neverim, zeby mohol byt niekto tak maximalne hlupy aby sa pytal nieco take

AdamKrt

smutnucka654:

mne sa zda, ze sa tu VYCHVALUJES a potrebujes si MASIROVAT SVOJE EGO... ;-)

Chces, aby Ti kazdy hovoril opak a chvalil Ta, chlacholil.