Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vykradnutý balíček?

Príspevok v téme: Vykradnutý balíček?
bezmocná

Ahojte, potrebujem poradiť. Stalo sa Vám už niekedy, že Vám prišla len časť obsahu balíčka a časť chýbala? Lebo som predávala nejaké 2 veci (1 + 1 iná zadarmo) cez internet a kupujúca mi tvrdí, že jej došla len jedna vec (iba tá, čo bola zdarma), pričom ja som jej určite poslala obe. Je možné, že niekto na pošte ukradol len tu jednu vec a druhú nie? Stalo sa Vám už niečo podobné či skôr je možné, že kupujúca klame? Neviete, čo sa s tým dá ešte robiť, na pošte to asi nemám ako dokázať, keďže zásielka bola doručená. Ďakujem za všetky rady.

Peťa1191

Ja len k tomu, táto istá vec sa mi stala pred pár dňami. Ale bola som na tej druhej strane, príjemca balíka. keďže som bola v práci, balíček prevzala mamina. Doma ked som ho rozbalovala, som si nič nevšimla, pretože som už posielala a prijímala veľa balíčkov a nikdy sa mi nič nestalo, avšak teraz, mali byť v balíku dve veci - svetrík a top, no ja som tam našla len sveter. Písala som správy holke čo to posielala, chvíľu sa neozývala, tak som mala pocit, že som sa asi nechala dobehnúť, ale potom sa ozvala, že naozaj poslala obe veci a že nechápe čo sa stalo, a že jej mám odfotiť obálku. Na fotkách sme zistili, že ona balík zabalila inak. Nachádzali sa tam spinky, ktoré som si pri rozbalovaní vôbec nevšimla. Toto je len príklad toho, že sa naozaj môže stať taký prípad, keď vám zmizne len polovica. Teraz naozaj neviem ako to riešiť.

Deee

pouzivaj na zabalenie obalok alebo balikov svoju sukromnu pasku, my mame vyrobenu za par eur firemnu s logom, vsetko co od nas odchadza je prelepene touto paskou na spojoch, ak to niekto otvori, hned vidiet, ze balik bol naruseny, neda sa uz naspat zalepit tak ako bol, zakaznik to hned vidi na prvy pohlad a balik reklamuje predtym ako ho prevezme, podotykam baliky nepoistujeme a odkedy mame firemnu pasku, nemali sme ani jednu reklamaciu

anjelik9

podla mna ta klame ona ved keby jej pride rozbalena a prelepena obalka tak by jej to asi divne bolo nie? inak sesterka ešte ked bola v rakusku posielala domov peniaze a tiež nedošli :) len nechcela radšej ani hovoriť koľko že nech jej nenadavaju :P

lost

pravdepodobne maju skusenosti, ze to balil nejaky amater do 10 papierov :))
alebo to bola finalna postarka..

alebo ma len oklamal prijemna.. :D

nie je nic netradicne ze si objednam 20 eurove ziarovky a pridu rozbite :D

bezmocná

lost: ja kuriérov veľmi neobľubujem, pár krát som niečo objednávala a stále mi to prišlo o deň či dva neskôr ako pôvodne malo. A tiež je to drahé. Ale tak aspoň to prišlo.

bezmocná

Lost: tak oni na tej pošte asi majú šiesty zmysel alebo rontgen, že v ktorých balíčkoch je niečo zaujímavé alebo otvárajú všetky a potom ich späť balia? :) Lebo aj to mi je divné, že pri takom množstve balíčkov to stihnú rozbaliť, ukradnúť a zalepiť. Posielala som to pár minút po 16tej a na druhý deň to mala už kupujúca doma. No ja neviem, kedy to stihli. Jedine nejakým náhodným výberom.

jajka001: mne sa to tiež nezdá, bublinková obálka sa nedá len tak ľahko otvoriť, iste by to bolo vidieť aspoň na lepiacom pásiku, že sa s tým niekto hral. Ale tak nemuselo ju to hneď napadnúť.

lost

ja si to radsej nechavam poslat cez kuriera. stoji to sice 2x viac, ale aspon mam vasciu istotu ze sa tomu nic netane, I KED...
hadajte kde skladuje kurier tie zasielky?

v mrazivom sklade.. cize radsej si nic neobjednavat v piatok, ale v pondelok :)

tak som si musel posielat pocitac, lebo predsa len niekolko tisicova zasielka je uz dost adrenalinovy zazitok :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vykradnutý balíček? - Fórum - ZDRAVIE.sk