Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo robiť v buducnosti?...

sweater

Nemam ziadnu radu, prepac, ja som len rozcarovany z toho ako clovek nemoze vediet co chce, berem aj to ze mas ciel mozno zistis ze to nieje ono, ale aspon nieco, ale ty ani netusis...

lili99

kedze ta bavi anglictina...tak nieoc s nou..hm??...co tak tlmocnicka??? prekladatelka???..alebo nieco take?...ak ta bavi a si v nej dobra, pokracuj...v dnesnom svete bez nej nepochodis....a myslim si, ze ten kto sa venuje jazykom si aj lahsie hlada pracu :)

Inner

my sme na gymnaziu mali moznost ist na psychologicke testy ohladom buduceho profesijneho zamerania. Opytaj sa nejakeho ucitela v skole na tutuo moznost. Napises si par testikov a psychologicka ta potom usmerni, ktora oblast je u teba najlepsie rozvinuta, na co sa hodis a na co nie ;-). Ale bude lepsie, ak budes mat trosku konkretnejsiu predstavu, lebo ak sama nevies, k comu ta to taha, ona ti nebude moct povedat "no dobre, tak budte pravnickou" ;-). Som si ista, ze mas napadov niekolo ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo robiť v buducnosti?... - Fórum - ZDRAVIE.sk