Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Puder - Miss Sporty

M 25

hehe, sranda, ako som zmenila kozmetiku od r.2011, ked tak pozerám môj príspevok :D
no v 101 drogérke ju dostať tuším stále okolo 3-4e..

pamušik1234

Ahooj no ja s ním mám skúsenosti je strašne dobrý pre mňa aspoň bez neho nejdem ani na ulicu :D hihi o heej a kolko stál prosímta v deemke ja som ho kupila za 6 euro prosím ťa ty

mary-anne

nemáš začo :)
ako makeup nemám, tam som verná Dermacolu 24h hypoalergenic, ale puder určite tento od miss sporty :) super zmatnuje a stojí asi 3e :)

Luxury

Cucinka - kupovala som puder za 9,9 € a make up cca 12 € v DM, ale teraz je to tam tusim drahsie, tak som objednala online puder za 11,35 € a make up za 12,58 € / pred Vianocami/.

Luxury

Cucinka - jednoznacne odporucam Loreal True Match /aj make up tej znacky je uzasny - staci malo a prekryje a nie je ako by si mala masku/
Inak najlepsie je cez den si poutierať tvar servitkou a potom sa znova trocha prepudrovat, urcite nedavajte puser na puder, ked sa lesknete

bejby*

ano ten myslím, ďakujem za odpovede, a tiež sa nesťažujem na miss sporty, len make up som este nemala, tak preto sa pýtam :)

mary-anne

myslíš ten- so mattee perfect stay? ja ho používam už niekolko mesiacov, najprv som vyskúšala u kamošky a je uplne perfektný! tiež som si myslela, že nič z miss sporty nie je dobré, ale tento makeup je super a ešte špirály používam, lacné a super :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Puder - Miss Sporty - Fórum - ZDRAVIE.sk