Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekológia

Príspevok v téme: Gynekológia
majisko

Dobrý deň pravdepodobne sa podrobím gyn. operácii krčka maternice z dôvodu prenádorových zmien, láskavo Vás týmto by som chcela požiadať o konkretné enzými, ktoré by som chcela objednať z USA ako aj ďalšie doplnky k tejto liečbe a čo užívať pred a po operácii za konkretné odpovede budem povďačná.

mataBB

maggie uz to poistovne nepreplacaju, takze uz sa to plati.ale vacsina doktorov to prestala robit, iba ak by pacientka o to poziala, ale zevraj aj s tym su obcas problemy.takze cenu neviem

predtym sa to neplatilo....

maggie007

Prosím Vás, koľko sa platí za odber krvi na pečeňové testy kvôli užívaniu antikoncepcie? Môj doktor si vypýtal 10 eur...Je to normálne?

zdravie14

Majisko napis mi na mail,mam velmi dobre skusenosti s pomocou prirodnych doplnkov pri rieseni gynekologickych tazkosti . Je potrebne ich zacat uzivat pred operaciou ale niekedy sa stav tak zlepsi, ze nakoniec operacny zakrok nie je potrebny ale ak aj sa musi operovat, organizmus sa ovela rychlejsie zotavi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekológia - Fórum - ZDRAVIE.sk