Ženy su klebetne a zavistlive

Príspevok v téme: Ženy su klebetne a zavistlive
klaudiaaa

Je to všeobecne známe, ale naozaj je obrovsky rozdiel medzi mužmi a ženami v tomto smere..
Nespočetne veľa krát sa mi to potvrdilo.
V ženskom kolektíve často panuje nevraživosť, ohováranie a závisť.
Čo tak sledujem, všade, kde som v nejakom ženskom kolektíve bola, sa skôr či neskôr objavili konflikty ,či uz medzi dvoma alebo viacerymi osobami...
Akonahle su v kolektive aspon nejaki chlapci, hned je to lepsie...ake su vase skusenosti?

P. S.: nevravim, ze ja som ta vynimka, ktora k takym zenam nepatri, alebo co..urcite nie....ja iba konstatujem..

lilliana

A to som ich aj zaúčala do programov ale aspoň som si ich vyškolila a som rada že fungujú ďalej veď mali výbornú učiteľku :)HM:D
uhlie ty si sa v praci na tých babách fest musel baviť. ja som kolegu zaúčala v jednom programe a pre zápis som mu prikázala stlačiť PGDW. Tak už pracoval veselo a zrazu sa otočil, že stlačil PGDW a všetko mu zmizlo -celá práca. Ja som sa rozhodla že urobim horrrror a dobre ho vystraším :D Tak som sa začala chytať za hlavu akože čo to stlačil, to nikto nemôže, teraz musím kontaktovať správcu siete a volať červený firemný telefón. Už keď bol bledy a žltý zároveň tak som sa zmilovala:))))) Aj si veru vydýchli keď tam nie som ale sa aspoň nudia tak im treba:)))

lilliana

zajo smejo súhlaím, ja som pracovala čisto v mužskom ..tíme..perfektná spolupráca riešilo sa všetko k veci a pragmaticky nerobili sa zbytočné klebety - to sa mi páčilo, ťahala som nadčasy, ráno prvá v práci káva ich už čakala, logistika zabezpečená - vybavená, objednávky takisto - ja v rebríčku KEY no zrazu začali mať obavy a šplechy že som lepšia a tak báli sa o svoje stoličky no tak hádajte kto šiel z kola von? Na kom si zgustli Predsa ten kto ich ohrozoval a teraz si veselo prdia do stoličiek a bože chráň ak dostanú o5 šikovnú women ;o)lol Klebety na pracovisko nepatria ale zasa aj chlapi radi klebetia no sú vecní a netrapia sa nad tým prečo ich pred rokom svrbel nos...

zajo_smejo

Môj názor : nekvalifikovala by som to tak, že sú ženy klebetnejšie. Poznám i rovnako orientovaných mužov, ktorí zavesia iným na nos aj to, čo sami poriadne ani nevedia.
Myslím si, že pracujúci v kolektíve nepochopili jedno základné pravidlo : do práce sa chodí pracovať a nie prepierať osobné problémy, vykecávať sa alebo nadväzovať priateľstvá. V tomto je asi základný problém. V práci sa správam profesionálne, neťahám do práce osobné problémy a vychádzam dobre s každým s kým musím . A je mi lautr jedno, či som v ženskom, mužskom alebo zmiešanom kolektíve. Kamarátov a priateľov mám mimo pracovnej sféry - tí o mne vedia takmer všetko a nemajú dôvod ohovárať či závidieť.

uhlie

Tiez som uz pracoval v zenskom kolektive.
Zo zaciatku som bol prekvapeny, ake koko..ny zeny medzi sebou riesili. Nesor ma ale zacalo bavit podpichovat ich a nenapadne stvat proti sebe.

angela85

tak, aj ja teraz pracujem sama, nieze by som nebola oblubena v kolektive, alebo ze by som nemala s kolegami dobre vztahy, ale zvysne baby si medzi sebou vytvarali spiklenecke kamaratstva a to ma vazne nebavilo

angela85

a ked nas je viac tak sa v tom len podporujeme
ale nie vsetky su take
nehovorim ze ja som ta svetla vynimka, ale ja som az tak nezapadala do ziadneho kolektivu, mozno o to som este horsia, ale cuduj sa svete som stastna

smajliQa

akeeee zaujimave, ze vsetky zeny tu hovoria ake su ostatne zeny klebetne, a falosne.... a tym iba potvrdzuju, ze sme vsetky take.....