Sex po prvy krat

Inner

tak je to moznost, ale s rizikom vzniku nasledneho zapalu alebo premnozenia istych bakterii... podla mna to nie je velmi dobry napad.

AdamKrt

Preto som pisal vagina vo vode, nie iba pohlavny organ vo vode. Je ju mozne roztiahnut, napr. strcit tam dlan, prsty a ono to tam natecie...

Urcite jeden kupel + pretrhnutie blany, neni ziadna vazna hrozba pre posvove prostredie. Nejedna sa predsa o pravidelne namacanie...

AdamKrt

Ked logicky idem na odpanenie, tak aby to cisto technicky bolo najlahsie, tak povedzme dlhy kupel v teplej vode zmakcuje ako sliznice, tak pokozku. Ved aj napr. strihanie nechtov na nohach ide potom lahsie. Takze aj opanenie, ak je tuha blana, by malo ist lahsie, ak bude vagina napustena vodou po istu dobu. Neskusal som, ale ktor ma s odpanenim problem, moze si to so svojim priatelom vyskusat... :)

Inner

nie kazdej musi ist krv. uvidis nabuduce. Niekedy je blana velmi odolna. A nerozumiem, preco sa to pytas nas, azda nepoznas svoje telo lepsie? ;-)

Maličká

prísť o panenstvo je viac psychickou otazkou,.,panenská blana sa pri prvom sexe porušiť nemusí,može sa len natrhnúť,.,ale ty prakticky pannou nie si, tak sa označuje dievča/žena, ktorá este prvy pohlavný styk nemala