Louis Vuitton - Dubaj

Jooe Ker

sa tu natahujete pre taku blbost ,kazdy ma rad nieco ine ,niekto preferuje provokativny sexepil ,iny eleganciu aj sportovu eleganciu a su i taky ,co zboznuju hen zasneny dievcensky styl :) jednoducho povedane, nacancana korist ........... nieco ako pestrost chodu :)

alle

nepletiem jablka s hruskami, ja som len skopiraovala tvoju vetu:) cize ty mozes zo seba robit nieco viac alebo lepsie makeupom ale oni si umele prsia dat nemozu? Vies mne je to jedno, premna zamna si daj ruz aj na usi, len sa nesmej inym zenam za to, ze sa tiez snazia "vylepsit". Len hlupy clovek sa smeje inym. Alebo vies co, smej sa im, aspon ukazes ze si o tisic tried nizsie ako tie baby:) pekny vecer

tpch

Mam na mysli tie zeny, ktore zo seba robia nieco viac tym, ze otrcaju kabelku alebo opasok, hoci nie je prava. Ako som povedala, proti originalom nemam nic.
Pises piate cez deviate a porovnavas jablka s hruskami. Ako som povedala, viac sa nebudem vyjadrovat, vsetci ostatni okrem teba pochopili, co som mala na mysli. Este raz si precitaj a snaz sa pochopit. Ak to nedokazes, tvoj problem.

alle

dosla rec, ze:)? lebo vies na co sa ta idem spytat...

"ale smejem sa na tych, ktori robia zo seba nieco ine, nieco "lepsie" a este sa tvaria, ze su "naozaj prave" :-DDD" chapes, ze aj ked ty si na svoju tvaricku namazes tu tvoju "pravu kozmetiku" tak robis za seba to co nie si? Nejaka nenamalovana natur zena sa mozno na tebe v tom Auparku dokonale zabava, aka si sebou neista, ze musis svoje ici zvyraznovat, aby si sa citila atraktivna:D

tpch

Prava kozmetika je taka, ktora bola vyrobena vyrobcom, ktory je uvedeny na obale :-D
Ked ma babenka pravu vuittonku a nevytrca ju ako dovod na zboznovanie, absolutne mi to nevadi. Ked je ta vuittonka evidentne falosna, tak je to neskutocne ubohe a smiesne.
Viac sa nebudem vyjadrovat.

alle

tpch, zarucene u mna ziaden fake typu dior, prada atd nenajdes, to si sa sekla:) ja len "milujem" ludi, co sa smeju inym...
prava kozmetika? to je aka? lebo aj parfumovany sprchovy gel "maskuje" tvoj pravu vonu:D tak preto sa pytam...prosim odpovedz, som zvedava

tpch

Ja pouzivam "pravu" kozmetiku :-DDD
Ze ty mas doma v skrini zopar vyrobkov z tureckeho trhu s logom LV alebo Prada? :-D

alle

hlavne ze vy viete co je spravne/nesmiesne:) ok, smejte sa ludom, mne napr toto pride viac ubohe ako obtiahnute tricko:) inak tpch, pouzila si aspon raz riasenku, lesk, alebo len kryciu tycinku? ak hej, tak aj ty si zo seba urobila nieco co nie si... najprv sa treba pozriet do svojich radov:)