Louis Vuitton - Dubaj

Nepodstatna

Ja osobne si myslím že kabelky LV su otrasné .. nájde sa pár typov ktoré vyzerajú jak-tak v pohode . Skor ide o to že ženy si kúpou tejto kabelky niečo ukazujú ...

no fake

ved na svete je kopa znackovych kabeliek do 200 eur tak naco mam minut 6000 korun za NAPODOBENINU!!! za obycajnu kopiu!!! ked existuju normalne obchody kde dostanete kvalitne kabelky z pravej koze .....original znacku...ako ja viem ze to neni taka masivna znacka ako vuiton...ale tak tiez sa daju najst krasne kusky...

veronnn

Ahoj pravú LV kabelku kúpiť len obchodoch čisto že obchod LV a tam máš len veci značiky LV.. nie že prídeš do obchodu a tam DG alebo ARMA...LV .. PRADA atd atd tak to nie sú originály.. len pravý obchod LV! a taká kabelka stojí 800-1000-1500 eur... a k tomu ja osm tiež obyčajná baba študentka nezarábam chodím MHD a mám LV penaženku ale mám ju preto lebo známi tam pracuje a tak som to dostala ako darček ale moje kamaratky a každý kto mi videl penaženku zareagoval.. A KDE SI SI JU KUPILA?? AJ JA CHCEM TAKú... TO NIE JE PRAVá žE?? TO JE FAKE žE?? a ked som odpovedala že to je pravá tak ostali zaskočené no čo už :D

casanta

Boze ludia, vsak ked chce tak nech si kupi, pokial to nie je za vase peniaze, tak co riesite....a na tvoju otazku neviem odpovedat, tuto znacku nesledujem, nepaci sa mi.

danielaaa

vsetky tu dikutujete mimo temy, ved ked na to ma clovek nech si to kupi, mozno sa ten clovek aj charitativne angazuje, neviete ako ziskal svoje peniaze, ci pracoval atd. tak nesudte kazdy nech si kupi co sa mu paci a na co ma, nechapem co vobec riesite

polepetko

nečítala som všetky príspevky, ale prečo vy kočky máte tendenciu útočiť na niekoho, kto len vyjadrí svoj názor a za to, že Vám sa ten názor nepáči, tak musí závidieť? ;)) Zas si toľko nefandite a ja som tiež z tých, čo sa mi tie LV kabelky dizajnovo nepáčia a nechcela by som ich ani zadarmo :)

lili007

Alore chod na ceske fora, na Sk je uplne zbytocne sa pytat na taketo veci ...ludska zavist nema hranic.... skus na omlazeni.cz tam sa dozvies vsetko :)