Klepem sa od strachu..

Príspevok v téme: Klepem sa od strachu..
erika23

prosim pomozte mi cela sa klepem mam velky strach vcera vecer som som chcela ist domov z BA do BB bola uz tma ako idem na vlakovu stanicu niekto ma od zadu pichol asi injekcia v zápätí som len pocítila točenie hlavy a prebudila som sa ráno vo vajnoroch pri záhradkach mala som len pri sebe odkaz napisany ze ak pojdem na policiu ze bude to moj koniec rychlo som utekala do ruzinova kde mame este 3 spolocne prenajatý byt som tu sama baby uz isli domov na vikend ja sa tu cela klepem neviem co mam robit rodicom to ani nepoviem hlavne mama je chora na srdce ja neviem co mam robit... chcem ist domov ale mam strach ist aj z bytu ledva som prisla sem cela spinava este k tomu prosim co mam robit ?

malyprinc

To je strasne, radsej sa nebudem ani pytat co Ti urobil, ale jednoznacne odporucam ist najprk k lekarovi - prosim Ta daj si v tomto povedat, lebo neskor by sa z toho mohlo vyklut nieco nepekne. S policiou je to take, pravdepodobnost ze ho chytia neni taka velka. Ale vieme, ze sa pohybuje okolo hlavnej stanice/savka, takze aspon toto by nebolo zle nahlasit.

Petra z PK

v utorok sa toto iste stalo skoro mne !!! a presne nedaleko vlakovej ze iden blond muz moc dobre obleceny velmi znama tvar ako by som uz tam videla alebo niekde inde ma sledoval od Pertzalky az vsade prestupoval kde som isla chcela som sa ho zbavit neslo to skusala som kade co aj ze telefonujem s priatelom ze cakaj ma tam a tam... on sa na mna lepil vystupila som na SAV-ke on tiez zastala som on za mnou stal v ruke mal paralyzer ja som sa dala na utek on za mnou ja som v tom momente stratila hlas ale uvidela som volny taxik dala som sa rychlo zobrat do Pezinka domov

kokolo

erika,skus sa ukludnit a naozaj chod k lekarovi aby si to potom neskor nelutovala!
Naozaj utekaj!Teraz je plno ludi vonku takze by si mala byt v bezpeci...len prosim ta chod sa dat vysetrit!!!
Drz sa!

Janulik33

Boze, co som si to precitala!
Erika, utekaj rychlo k lekarovi sa dat pozriet a na policiu tiez.
Nevahaj a rychlo bez!
Dobre Ti tu radia.

erika23

Dakujem vam za pomoc a radu ale mne to nie je jedno zazila som to a mam strach daco vymyslim vazim si vase nazory ahoj

kafe

erika, určite polícia. A čím skôr tým lepšie. Ten čo ti to urobil sa nebude babrať s tebou - sledovať čo robíš, ako robíš a kde ideš.. aby ťa potrestal za to, že ho nepočúvneš. Nie si pre neho až taká dôležitá, nie si vo filme. Realita je taká, že páchateľ chce v tebe vyvolať strach, aby sa nevedelo čo robí. On nepotrebuje ubližovať tebe, proste si niekoh vyhliadne, ublíži, pohrozí a ide si vyhliadnuť ďalšiu obeť.
CHOĎ NA POLÍCIU.