Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotná???

Príspevok v téme: Som tehotná???
Mysellll

prosim vas uzila som tabletku escapelle a mala som dostat kramy uz treti den mi meskaju mozem byt aj tak tehotna alebo len sa mi mohol narusit cyklus??? nemam skusenosti s touto tabletkou uzila som ju prvykrat

dakujem za odpovede a nechajte si pre seba odsudzujuce a ponizujuce poznamky nestojim o to..

ochotnym dakujem

lionesssssss

cucu, fakt si myslíš, že niekto tu na fóre vidí do tvojej maternice a povie že si tehotná, alebo že nie si tehotná ? ako by sme to tak asi mohli vedieť?

cucu0000

Ahojte.prosim vas uz 4 dni my to meska a robila som si aj tehotensky test a ukazuje my to negativne.Tak neviem ci som tehotna alebo nie ked my to nic neukazuje.Poradte my prosim

bazalka

Escapelle ti dosť rozhádže cyklus, takže ti kľudne môže menzes meškať z toho. AKo som počula, tak mnohým babám, ktoré užili Escapelle haproval menzes dlhšiu dobu, kým sa dostal do normálu.

lionesssssss

Myselll, užila si ju síce trochu neskôr (najideálnejšie je to do 12 hodín) ale nevadí, stále si bola v norme...
ja myslím, že tehotná nie si, aj keď Escapelle nie je všemohúca tabletka a nezabráni každému tehotenstvu, a čím neskôr užitá , tým väčšia šanca že nezabráni tehotenstvu, ale myslím, že ti iba rozhádzala cyklus...

ale ak chceš, sprav si test a uvidíš... ak menzes nepríde týždeň, tak šup k lekárovi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotná??? - Fórum - ZDRAVIE.sk