Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Maitalon

Biankaaaaaaa

Ahojte... uz 3 mesiac uzivam tuto antikoncepciu ale vcera som nahodne uzila dve tabletky? Viete mi niekto poradit ako dalej pokracovat?

jankaaaaaaaaa

ak chces pribrat pomocou hak, tak mal by ti lekar predpisat taku, ktora zadrziava vodu. maitalon vodu nezadrziava, takze z nej nepriberies. ale mozno budes mat zvysenu chut do jedla

maruska123

maitalon by nemal zadrzovat vodu v tele, cize by sa z nej nemalo priberat, bohuzial mne sa to stalo...mozno priberies, ale len vodu, ktora sa vyplavi po vysadeni..ziaden tuk naviac mat nebudes

Brendus

jankaaaaaaaaaa bola som spokojna,len som z nej trosku schudla,a chcela yb som trosku pribrat. No povedal mi ze vyskusame novu a ze ekd sa mi to enbude pacit tak ze ju zmenime.

Brendus

maruska123 ja by som potrebovala a chcel trosku pribrat ,by my to vyhovovalo ne zas moc ale trosku ano. Len aby som z nej zas neschudla,alebo nevyzerala niako divne.

Brendus

maruska123 ja by som potrebovala a chcel trosku pribrat ,by my to vyhovovalo ne zas moc ale trosku ano. Len aby som z nej zas neschudla,alebo nevyzerala niako divne.

jankaaaaaaaaa

je blbost ze si pocula na nieco vela staznosti. maitalon je len napodobenina originalnej hak yadine. obsahuje hormon, ktory nezadrziava vodu v tele, teda sa z nej nepribera a ma slaby pozitivny vplyv na akne.
ak si bola spokojna s lindy, mala si ju uzivat dalej a nemenit. tvoj novy lekar ti maitalon predpisal najskor preto, aby mal z toho nejake provizie od farmaceut. firmy, ktora maitalon vyraba

Brendus

leticia ,pocula som o nej ze zevraj nici zaludok ,zvraj z nej vznikaju okne a vyrazky. Nwm uvidim ci mi bude vyhovovata popripade budem muset ist si vymenit za naiku inu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Maitalon - Fórum - ZDRAVIE.sk