Antikoncepcia Maitalon

Brendus

maruska123 ja viem ze kazda posobi inak,len na maitalon som pocula dost vela staznosti.a tak som chcela vediet ci niekto s tym nema skusenosti, a tak..

Brendus

Ahojte ,chcela by som sa popitat na antikoncepciu maitalon. Pred mesiacom som mala lindinette 30 s ktorouu som bola maximalne spokojna,brala som ju dva roky uz,lenze teraz som menila doktora a novy doktor mi predpisal novu antinu maitalon.Chcela by som vediet nieco o nej ci je dobra alebo nie.ake mate s nou skusenosti? Ma niaka moc viditelne ucinky? pribera sa z nej? ...Dakujem

Leticia

tak, tak musism vyskusat a uvidis, mne hned bolo po prvej tabletke zle a bolest hlavy, na dalsi den bolo uz ok a tak sa to striedalo.

Brenduš

ahojte chcela by som sa opytat na antikoncepciu Maitalon. Pred tym som mala lindinette30 z ktorej som nemala ziadne vedlajsie priznaky,no teraz som menila lekara a ten mi predpisal novu Maitalon.chcela by som sa opitat ci je dobra alebo ci ani moc nie. Viem ze kazdy clovek berie kazdu antikoncepciu inak ,zalezi od organizmu,ale zaujmalo by ma to ze ci je dobra? niake info on nej o maitalone. dakujem

gre_ta

hak Mailaton som užívala asi pol roka (pred ňou ešte asi pol roka inú), koncom júla som celkom vysadila a pleť sa mi stále nejako rapídne nezhoršila (:

jankaaaaaaaa

m25 ak mala zena pred uzivanim hak zlu plet, po vysadeni bude ta plet minimalne tak zla ako pred uzivanim hak. je to napisane este aj v pribalovom letaku.

kvakina

šak to ja viem ale ked že mám len 18 rokov tak najblížších päť rokov a viac budem isto brať no ved uvidím :)