Antikoncepcia Maitalon

monuliiik

baby, natrafila som na nejake forum, kde je milion informacii o maitalone a ked to tak citam, normalne som stastnejsia hned, lebo..vela bab ma take priznaky ako ja a postrehli aj to, ze uz im nebyva vobec zle, ze to ustupilo. je pravda, ze kazda zena je ina kazde telo inak reaguje, avsak tiez je pravda, ze telo si musi zvyknut na HAK, je to moja prva vobec...tak pockam, doberiem, a ked mi bude stale zle, vymienam jednoznacne!!! drahsia-nevadi, hlavne nech mi nie je na vracanie! :(((

Inner

tak radsej zmen antikoncepciu za nieco ine, porad sa s lekarom... ja som kupovala naposledy yadine za nejakych 11€ + drobne... 13-14 eur je stara cena...

monuliiik

Inner,

dakujem za radu. viem, citala som, ze maitalon je nejaka napodobenina a original je yadine. ze na recept od maitalonu mi mozu vydat aj yadine, takze aj tak urobim. a traviace problemy mam uz strasne dlho - 3 roky. ale zle od zaludka mi nikdy nebyvalo takto...ze na vracanie..bolieva ma brucho skoro stale (traviace problemy) ale vracat sa mi nikdy nechcelo...

Inner

monuliik,

maitalon je len napodobenina, original sa vola Yadine. A presne preto su zle napodobeniny, lebo vela zein z nich ma traviace problemy. A mimochodom, ak si zacala brat maitalon az od 5. dna menstruacie, este nie si chranena proti otehotneniu...cize nemaj pohlavny styk...uplne spolahlive to bude najskor po tyzdni... vymen maitalon za yadine.

monuliiik

aaaaa. sorry, este som si spomenula na priznaky: neviem, ci je to tym, ze mi je zle, ale samozrejme nemam voooooooobec chut do jedla, prave naopak, jedlo sa mi zhnusilo, vecer vobec nejedavam ani omrvinku..a k prsiam, hrozne sa mi nalievaju a bolia ma...tieto vsetky priznaky ani nie za tyzden :)

monuliiik

takze, prvy krat som si dala predpisat antikoncepciu a rovno mi predpisali maitalon, ani sa ma nic nepytali..tak som si ich bola vybrat. jeden blister stal cca 10 eur..lekarnicka mi ju dala bez pribaloveho letaka, co som myslela, ze je asi ok. ale citala som si ho az dnes na nete. zajtra beriem uz 5. tabletku. prvu som uzila na 5. den, ako mi kazal gynekolog. tak som ju uzila a ... mozem povedat, ze najskor som nevidela ziadne priznaky, bolo mi trosku nanic, ale to preto, ze som mala este dojazdy z predoslej choroby (chripky). AVSAK neviem...som zmatena, lebo kazdy den, vacsinou vecer mi byva poriadne zle od zaludka, chce sa mi vracat, no este som nevracala, zatial to predychavam..aj teraz ked pisem tento prispevok mi je tiez strasne zle...este pockam, nevysadim ich, ked mi bude takto byvat nadalej zle, tak vytaham za usi gynekologa, ze co mi to dal :DDDD ale vazne...ziadne ine vedlajsie ucinky som nespozorovala...A predsa jeden...raz som sa rozplakala bez dovodu, cize mensia zmena nalady..