Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavraty v posilke

Príspevok v téme: Zavraty v posilke
oOOOOo

Dnes,ale uz aj predtym sa mi parkrat stalo ze pri posilnovani,prave ked najviac zaberam,pri drepoch,alebo aj tlakovani na ramena pri vysich vahach som mal akoby zavrat.vsetko sa mi rozmazalo,zakrutila mierne hlava,hned som lapal po dychu a pridrziaval sa veci okolo.nieje to pravidelne ale stalo sa a zdoraznujem ze pri tej najvyssej namahe.co to moze byt?a ako tomu predist aby raz nedoslo k urazu?napadlo ma dychanie a nedostatok kyslika.

Inner

po kazdom cviceni nepi. neviem, ako sa to vola, ale privelky prisun tekutin pocas sportuje skodi. Tekutiny doplnaj, ale hlavne pred a po treningu. Pocas vyrazne nie... ak k tomu najdem nieco viac, napisem.

0vecka

jj z toho dusika sa toci hlava.... ale podla mna je to ok len aby si neodpadol ked budes mat nalozene na pleciach...

oOOOOo

moze to byt dychanim,aj priatelka mi to vravela.tlak mam velmi dobry bol som pred par dnami na ekg.tekutin pijem dostatok.vlastne po kazdom cviku pijem.moze to byt sposobene aj doplnkom vyzivy na baze nitric oxid "no xplode"?je to dusikova pumpa s vysokym obsahom argininu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavraty v posilke - Fórum - ZDRAVIE.sk