Rýchlejší rast pŕs

Sasa0905

Caute. Ja mam 12 rokov a strasne ma trapi ze mi ani nezacali rast poriadne. Viem ze nieco existuje. Vie mi niekto poradit?
Dakujem

Laura24

Lala, aspoň to máš lepšie ako ja :( Ja mám 12 rokov a prsia mi vôôôôôbec ešte nerastú a ani nikdy nerástli :( :(

Lala8282

Laura24 Mne od 11 rastú ale akoby sa zastavili, nechcú mi rásť ďalej :( mám ich rovnako veľké stale a keď ma do nich dakto omylom buchne tak to strášne bolí. A spolužiačky sa mi za to strášne smeju, viem že mám čas ale možno to naozaj bude tým že som taká chudá. :(

Laura24

Lala 8282 Niesi sama :(
Ja mám 12 rokov a voooobec mi nechcú rasť prsia :(
Raz so sa nad tým tak rozčúlila že neviem čo.

Lala8282

Prosím pomôžte mi, mam 13 a pol a strašne ma trápi že nemam skoro žiadne prsia stači mi keď budem mať aspoň take čo sa mi budu zmestiť do poriadnej podprsenky. Moje kamošky sa mi smejú že ich nemám a oni maju obrovske a vyraduju ma za to s kolektívu kupila som si taku podprsenku (doteraz som nosila lambady) a keď sme sa na telesnej prezliekali tak sa my smiali že do nej nemám ani čo dať a cítila som sa trápne. Som jedina s triedy čo nema skoro žiadne prsia možno to bude tým ze som dosť chudá prosím poradte mi aspoň dake triky na zväčšenie pŕs

Laura24

prosííím odpíšte mi :( Mám 12 rokov a prisia mi ešte stále nerastú a ostatným spolužiačkám áno a závidím im :(

epoha

Krém na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

Nkk123

Ahojte mam 13 rokov a nemam žiadne prsia... moje spolužiačky ich už maju veľke a vysmievaju sa mi že ja nemam nič... poradite mi čo mam jesť alebo nejake cviky? Vopred ďakujem.