Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapletane copceky

Príspevok v téme: zapletane copceky
jackee

Chcem si dat zapliest take copceky, nie dredy ale normalne copceky. Videla som to na jednej babe a velmi sa mi to paci. Mala ich poprepletane takou zltou nitou, alebo ci to bolo. Neviete kde by mi nieco podobne zaplietli a na ako dlho sa to dava, chcem take na mesiac, dva mozno tri. Ako sa mam potom o to starat, este som nic podobne nemala na hlave. Ked si umyvam vlasy tak sa to schne ako dlho, asi sa to necese,ze:)?
Kolko by ma to stalo priblizne? Mam take vlasy asi po lopatky, ale v predu ich mam len po bradu takze si to asi budem musiet nechat dorast. Neviete kde presne by mi to vedeli spravit?...Som z oklia Trnavy

kafe

jackee, ja by som ti tie copiky zaplietla. Predstav si že zadarmo. Buď s bavlnkou (je to lacnejšie) alebo kanekalonom (stojí 7-13e za balík a na jednu hlavu treba viac ako 5 balíkov). Potrebujem nabrať trochu praxe, takže ak sa nebojíš šikovnej začiatočníčky, klikni mi na nik, napíš mail a dohodneme sa. Som z MT. Ak chceš profesionálov, daj si do gúgla AFRO ÚČESY a niekoho si nájdeš. V Blave určite vrkôčiky robia.

Sama som mala niekoľkokrát zapletené vrkôčiky, len moje vlastné vlasy aj moje deculo zapletám, takže čo viem ti poviem, ale nie takto verejne. Tiež si môžeš vybrať, či chceš klasické vrkôčiky alebo také zakrúcané. Afro účesy sú skvelé, nemusíš ráno rozmýšľať čo s vlasmi, máš ich upravené na pár týždňov, a potom si vrkôčiky buď rozpletieš alebo dáš obnoviť(prepliesť).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.