Problemy s travenim

Príspevok v téme: Problemy s travenim
punk_zero

Zdravim,..

uz 6. mesiac beriem aknenormin (roacuttane). Dobral som 120mg/kg. Posledny mesiac mam problemy s travenim. Niekedy ma aj boli ked si nahmatam nejake organy v bruchu. Niekedy zaludok, creva, pecen. Kedy ako. Napr. teraz pri vypiti tepleho caju, ma na druhy den bolel zaludok. Mal som v ustach kyslo. + aj zaludok ma bolel. Asi ho mam prekysliceny co? Dalej stolicu mam cudnu,.. posledne dve mesiace brani toho aknenorminu som ju mal stale inu. Raz ciernu, potom hndu, raz tazku (potopila sa az na dno) raz lahku (plavala na hladine), potom v poslednom case mam taku divnu (vobec nieje pevna, akoby sucha bola)
Zacal som brat uz druhy den aj probiotika lebo som cital, ze pri brani aknenorminu je dobre aj probiotika.
Bol som za obvodnou na odber krvi. Spravi mi testy na pecen, cholesterol, cukor, a aj helikobaktera. A potom s vysledkami ma posle na gastro.

No cital som, ze je dobre pit aj kokosovy olej. 3 lycicky denne. Kedze teraz o 3 dni uz koncim s aknenorminom, tak by som siel na ten kokosovy olej. Chcem si aj detoxikovat creva. Poradite ako to mozem spravit? CO by som mal jest a co nie ked si chcem precistit organy.

V minulosti som jedol vela sladkeho, teraz uz vobec nejem cokoladu a obmedzujem aj ine sladkosti. Obcas si dam aj med.

Vopred ďakujem

PS: na Váš mail som narazil na stranke www.zdravie.sk

punk_zero

Inac hladal som, kedze mam problemy so zaludkom. CI nahodou nemam premnozenu tu plesen Candida. Mam dlho aj biely povlak na jazyku. Este pred tou liecbou aknenomrinom, Ze vraj na Candidu je dobry liek CANDIDA ALBICANS 9 CH. Alebo to GSE ze?

Fedo

GSE maju napr. na -odkaz odstránený- ja som to dotial bral a som s tym absolutne spokojny tovar mi dosiel asi za dva dni. Kokosak kupis v bio obchodoch... ak nevies kde sa nachadzaju v tvojom meste tak pouzi google... alebo ked si chces z netu objednat tak www.bio-obchod.sk maju tam aj vacsie balenie ale momentalne je nedostupne... s tymto obchodom som tiez spokojny uz som si od nich objednal vela veci a vzdy vsetko doslo nacas a v poriadku.

punk_zero

Kokosovy olej budme asi musiet z netu objednat. Este zajdem do hypernovy, kedze v kauflande nepredavaju. A po supermarketoch to urcite nebudu mat.

Ouha, cize ked chcem vynechat jemnu muku, tak by som nemal jest ani halusky a pyrohy. Chlieb cez ne.. iba keby celozrnny.

Pred troma dnami som sa zobudil rano a mal som dost kyslo v ustach. Zaludok ma tiez bolel. A to pretrvava doteraz aj ked kyslost kus vymyzla. Ked zacali tie problemy s travenim asi pred dvoma - troma mesiacmi, tak som uz schudol 5 kil :( Mozno je to aj tym, ze uz sladkosti a malinovky nekonzumujem, ale aj tak.

Ohladom detoxikacie, na zaciatok skusim zohnat tieto veci: Oregano Star, Betain HCL, Antioxidant komplex + ZN imuna, probitoika uz mam. A este treba ten GSE citricidal, no neviem kde ho zozeniem :(

lucka963

ja mam tiez problemy s travenim a mam aj akne ale roaccutane neberiem snazim sa na to ist inym sposobom ale nezabera az tak...jem denne jablka ovsene vliocky s mliekom pijem acidko no proste veci z ktorych by sa ini s prepacenim posrali a ja len tak tak ze zo mna nieco vyjde.....ale tato debata nieje o mne len som sa chcela opytat kde v BA kupim kokosovy olej? nechcem objednavat z internetu

RNG

Dobry zdroj napr mikrovlaknin pektinov su jablka. Naviac obsahuju aj ine vyzivne latky a antioxidanty.
Vsetky jedla vyrobene z jemnej muky, nielen cokor, a najma sladene drinky ako coca cola, kde mas az 45 gramov=3 lyzice kopcom kukuricneho cukru(high fructose corn syrup), kde prave fruktoza je pre nas v takych davkach skodliva a prispeva k obezite, hladu a vysokym triglyceridov.
A dava len zlomok energie toho, co nam da glukoza, lebo sa zachyti na 95% v peceni.

punk_zero

Koncentrované uhľohydráty to su vlastne cukry ze? Mal by som to vynechat zo stravy. Cize nemam jest sladke najme, pizzu, bagety, coca colu a pod. Ze?