Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"šklbnutie" v hlave

Príspevok v téme: "šklbnutie" v hlave
jan1973

Neviem kam som mal túto tému zaradiť,tak dúfam že mi niekto pomôže. Môj problém spočíva v tom, že niekedy pociťujem v zadu na hlave,približne 5-10 cm od ľavého ucha také intenzívne šklbnutie,trhnutie,neviem to pomenovať. Je to jednorázové,neopakuje sa to po sebe. Niekedy je to 1 za týždeň, inokedy aj viackrát. Minule som mal dokonca takéto šklbnutie aj na krku pri tepne. A ešte jedna vec,minule som zistil, že keď si potlačím rukou na druhej strane hlavy,pri pravom uchu,tak ma cítim presne na tom mieste (pri ľavom uchu)tlak,až kým si neprestanem tlačiť rukou na tom mieste. Mám 17 rokov, a nie som žiadny hypochonder,no bojím sa že či to nie je niečo vážne. Ďakujem za vaše rady či odporúčania.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.