Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neexistujúci prípad

Príspevok v téme: neexistujúci prípad
ofelia

ahojte, dosť dlhý čas zháňam človeka, ktorý by mi vedel pomôcť s takým prípadom, ktorý, verím, že neexistuje v realite:), len v príbehu, ktorý píšem

potrebujem človeka, ktorý má nejaké tie aj dlhodobé skúsenosti v onkologických ochoreniach, svoju predstavu mám napísanú, poslala by som mailom aj s otázkami; potrebujem to hlavne na to, že sa v tomto odbore nevyznám a nechcem písať o niečom, o čom nemám ani šajnu, to mi nereže

už ma aj napadlo, že prepadnem v Košiciach nejakého lekára:/ ako posledná možnosť

ofelia

:) a ja preto chcem byť dôsledná, keďže som vyštudovala vedu, šla by som proti sebe, keby som niečo takéto odflákla!

a vraví sa, že treba písať o tom, o čom rozumieme niečo, a ja čestne priznávam, že v oblasti medicíny viem hodnotu verejnosti 0.1 %:D, preto hľadám pomoc u odborníka, dúfam, že odpíše, môžeš jej dať aj link na toto fórum

levanderka

jaaaj :D no dam jej mail tvoj , snad napise :) a ved ked aspon troska je to realne malo by to byt v pohode. napr. taky dr.house, je to serial, zboznujem ho a su tam niekedy take hluposti, ze sa rozum zastavuje :D a nikomu to nevadi :D

ofelia

levanderka, nie, nikto ma neklame:D, napísala som, že ide o postavu v príbehu, ktorá má rakovinu a umiera, vymyslená postava, ktorej som vymyslela diagnózu, a chcem vedieť, či je reálna, či taká môže aj existovať, dobre, tak ti nechám kontakt a keby mi tá tvoja známa napísala potom na mail?

michaela.romanov@gmail.com

levanderka

niekto ta klame, ze je chory a ty si to chces overit ? tak mi to vychadza :)znama pracuje na onkologii, ked chces nechaj nejaky kontakt.

ofelia

to ma mrzí, ja poznám tiež dva prípady, rodinný a jedna známa; teda ja mám vymyslený prípad a chcem si overiť, nie, ja si chcem byť istá!, že môže prakticky takýto prípad existovať, čiže skôr lekára by som potrebovala...

ty by si možno vedela opísať tú nemocničnú atmosféru, trochu mám s tým aj ja skúsenosti, menej mám skúsenosti vo vzťahoch, tie nárazy, ktoré vznikajú v takom období, ale toto je už môj problém:)

gimienkis

mala som v rodine 2 onkol. prípady., bola som s nimi dosť často., ak ti môžem niejak pomôcť ozvy sa :-D niesom lekárka, ale niečo o to viem na základe skúsenosti s rodinou..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.