Vyrazky - uplna zufalost :(

Príspevok v téme: Vyrazky - uplna zufalost :(
frejko

Ludia uz som uplne zufaly. Nedavno som sem pisal, ze sa mi, doteraz neviem z coho, vyhodili na chrbte, ramenach a hrudi skarede cervene flaky. Bol som s tym u koznej. Ona mi predpisala mast Belogent. Po 2 tyzdnoch uzivania tohoto "zazraku" mi sice cervene flaky zmizli (aspon 80% ), zato sa mi vsak objavilo obrovske mnozstvo vyrazok, ktore su presne na tych miestach kde boli tie flaky. Ide o vsetky druhy vyrazok - su aj male, ale aj obrovske hnisave uhry. Bol som s tym u koznej druhy krat, predpisala mi Belogent a Eryfluid. Avsak vobec to nezabera a obcas mam dojem ze sa to dokonca zhrrsuje .. uz som fakt zufali, teraz budem po dlhom case s priatelkou a ja sa budem hanbit pred nou ako pes. Neviete mi s tym nejako pomoct? nestretli ste sa s tym uz niekde ? Alebo mi neviete odporucit nieco co mi ucinne odtrani tie blbe vyrazky ? Hrozne ma to psychicky nici lebo pri pohlade na to mi je z toho zle a bojim sa ze je to nejaka vazna choroba. Prosim o kazdu radu. Dakujem

beruska1982

ja sa ti v pondelok opytam nasich odbornikov a napisem ti,...len potrebujem vediet vsetko,co si na to uz skusal a ake lieky a zdrav.stav,napr.nieco s pecenou,srdcom,....

frejko

mimochodom - niekde som tu cital, vraj proti podobnym vyrazkam je dobry zinok. Co je na tom podla vas pravdy ? Keby som si kupil doplnok vyzivy - mohlo by to pomoct ?

frejko

dalacin ? nie nedavala. To je na co dobre ? .. no ak to do nejakeho tyzdna - dvoch neprejde tak pojdem na testy urcite.
Stresu som pocitoval v poslednom obdobii viac nez dost .. skuskove obdobie v skole + nezhody s priatelkou .. ale stres bol aj v minulosti a ziadne vyrazky sa mi neporobili

punk_zero

Vies, mozes mat aj intoleranciu na nejake jedlo. A to ti na gastre mozu tiez zistit. Ved skusit mozes ne? Popritom za koznou mozes ist. A DALACIN ti nedavala?

beruska1982

my co robime s tou dermatologickou vyzivou,tak tam su fakt krasne vysledky,ale nie je to az take lacne,...len ja by som ti najskor urobila detoxikaciu tela,tam nie je nieco vporiadku z vnutra.

beruska1982

ale hlavne sa nepokusaj sam si to nejak vytlacat a neviem co,lebo si narobis jazvicky,ktore ti uz ostanu,jednoznacne ist k lekarovi,nech pozistuju testy a oni to uz poriesia.a nemas aj stres?

frejko

alergiou to asi nebude .. doteraz som nebol alergicky vobec na nic. Ani ziadne vazne zdravotne problemy som nemal .. a nejaku fakt ucinnu mast neviete na to poradit ??

punk_zero

frejko, skus zajst za obvodnou nech ti spravi nejake krvne testy a potom s vysledkami nech ta posle na gastro. Nech ti spravia endoskopiu. Za pokus nic nedas :)