Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mama mi nedovoli aby u mna priatel spal

Sue..

Daugh:ja tvoju mamu celkom chapem pre nu je to absolutne cudzi clovek,takze urcite by jej nebolo prijemne aby sa jej cudzi chlap produciroval po dome...
ste spolu kratucko,4 mesiace ved to este neni nic a zas zalezi ako daleko od seba byvate,ak ste blizko tak v podstate ani neni dovod aby u vas prespaval...
suhlasim s nyky,skus ho obcas priviest domov,nech sa spoznaju ak si ho oblubia urcite nebude problem s tym aby u vas prespal..chce to len cas

podlampou

daugh, ak je jej to neprijemne, tak ti to vobec nemusi dovolit, ak mate byt a nie velky dom, kde sa jeden clovek na viac "strati" tak je to aj opodstatnene. Ak vecer pride z prace, chce sa v pohodli osprchovat, zvalit sa v teplakoch pred telku, alebo nieco take , tak tvoj priatelm v tom moze byt rusivy element. Kebyze si starsia a platis na chod domacnosti, tak mozno by si mala vacsie pravo na to. I tak 4mesiace su dost malo...

nyky20

Lost

Však už som sa zlakla : D No lebo taká rada by mas asi nenapadla : D

Ale k téme:
Daugh

Kamarátkina mamina má tiež takýto problém, že nechce jej a jej bratovi dovolit doviesť si nového partnera pretože podľa jej slov má rada svoj klud doma. Možno sa bojí , že by nemohla byt nejako prirodzená kebyže sa vám túla pre nu neznámy chlap po dome ... ( napr. by jej bolo trápne chodiť večer v nočnej košele : D )

Tak skús ho vodiť domov len občas nech ho dobre spozná a oblúbi si ho. Po dlhšom čase by nemala mat taký problém.

lost

Ale ono spanie na zemi by musela byt celkom zabava. Ved kto nes spi na podlahe ak nemusi? :D
Mozno si zalozim hotel ze "Podlahovy hotel"
Bol by normalne luxusny ale bez postele, len nejaka zinienka maximalne.
Ludia s izvyknu (a zvacsa ti zamozny) kupovat netradicne sluzby, len aby skusili nieco nove :D
Len ci skrachujem prvy, alebo druhy den :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mama mi nedovoli aby u mna priatel spal - Fórum - ZDRAVIE.sk