Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

J O6 zapal hornych dychacich ciest

Príspevok v téme: J O6 zapal hornych dychacich ciest
Martin75

Vo stvrtok sa mi zhorsil zdravotny stav.Citil som sa slaby,nadmerne som sa zacal potit a narastal tlak na hrudi.O 16 som skoncil v praci a lezal v posteli s cajom.O 22 ale teplota vyskocila na 38,5 a s manzelkou sme ju zacali zrazat cca 1 hod ladovymi obkladmi.Nezabralo,stupla na 38,8 ,isiel som na pohotovost.Doktorovi som povedal, ze od 13 decembra do 28 decembra som 2 tyzdne lezal so zapalom hornych dychacich ciest 2 tyzdne a uzival dvakrat po sebe LEKOKLAR 500.dostal som injekciu od tepltoty a 3 ks balenie AZITHROMYCIN SANDOZ 500.Diadnoza J06.Cez den klesne teplota na 36,6 a postupne stupa.Az k veceru na 38,5.To uz ju zrazame zabalmi.Ide tak kazdy den stvrtok,piatok,sobota a aj dnes.Cely den pijem caj, strasne vela sa potim.Pride vecer , narasta teplota a zo mna ani kvapka potu.Az po zabaloch zacne telo reagovat.Stale ma trapi suchy kasel, nemozem sa poriadne nadychnut.Na dnes vecer nemam uz antibiotika,tak neviem , ked sa situacia zhorsi , ci mam ist na pohotovost alebo sa snazit vydrzat o rana , ist k svojmu obvodnemu a pytat sa na kompletne plucne vysetrenie ? Dakujem

heňo999

Na zvýšenie imunity je najlepší Hippokratin - vďaka nemu som už vyše roka nebol ani raz ani len nachladnutý.

veronika215

Zdravotní přínos užívání probiotik
· Posílení imunitního systému
· Ustavení nebo obnovení zdravé střevní mikroflóry, která mohla být narušena užíváním antibiotik, hormonů či nevhodnou kyselinotvornou stravou s převahou jednoduchých cukrů a chemických látek.
· Zvýšení odolnosti střeva proti choroboplodným mikroorganismům vyvolávajícím průjmy.
· Zlepšení trávení, mírní nadýmání a zácpu, normalizují konzistenci stolice
· Redukce hnilobných procesů např. při trávení tučných druhů mas
· Snížení hladiny celkového a škodlivého LDL cholesterolu.
· Snižení rizika žaludečních vředů, ale také rakoviny střev, případně zánětlivých střevních nemocí
· Zmírnění nesnášenlivosti vůči mléčnému cukru laktóze u osob postižených mléčnou intolerancí.
· Zvýšené vstřebávání vápníku.
· 1.tabletka=2500l Aktimelu
· Pre zakúpenie prejdite na stránku -odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

RNG

Klabax=claritromycin, atb ucinne na mnohe bakterie.
Bromexin=bromhexine je synteticka chemikalia podporujuca odhlienovanie
Zialbohu infekcii=mikrobov je podstatne viac, od plesni a kvasnych kultur cez mykoplazmy a L formy az po virusy.
A ako vidim, ani v tomto pripade tvoj lekar nic ine neadresuje, nez bakterie, ako keby ine mikroby neexistovali.
A veru aj tie ine sa daju ucinne adresovat a to aj roznymi klinicky ucinnymi potravinovymi doplnkami, ktore zrejme tvoj lekar vobec nepozna. A divil by som sa, keby ich poznal, kedze sa s tym nezaobera.

Martin75

Dakujem za rady.Dnes som bol u svojho praktickeho lekara,kotry mi potvrdil zapal priedusiek. Pluca mi skontroloval fonendoskopom a a uistil ma , ze su ok. Predpisal mi Klabax 500 -14 ks a bromexin + paralen na potenie ...

RNG

Zrazanie teplotu nie je riesenie, treba vynicit mikroby co to sposobuju.
Roztok citricidalu do nosa a pit po malych glgoch cely den,
Oreganovy olej, davka taka, aby obsahovala minimum 3x100 mg carvacrolu
NAC 2x500 mg na odhlienenie(suchy kasel znamena ze sa neuvolnuju hlieny )
Proti virusom si treba posilnovat viralnu imunitu, aby ich telo mohlo potlacit s pomocou roznych doplnkov.

Giuseppe

Zdravim,v poslednom case koluje neprijemna viroza, podla mojho nazoru ak sa stav nezlepsi treba navstivit praktickeho lekara a poziadat ho o vysetrenie na plucnej ambulancii. Treba spravit RTG pluc na vylucenie zapalu pluc tam zhodnotia, ci nie je potrebna hospitalizacia na plucnej klinike, urcite by som urobil aj vyter z hrdla.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

J O6 zapal hornych dychacich ciest - Fórum - ZDRAVIE.sk