Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

časté vyprázdnovanie - stolica

Príspevok v téme: časté vyprázdnovanie - stolica
janajanajana

Dobrý den, chcela by som sa poradit. Ja po každom jedle musím íst na velkú potrebu. Nemám hnačky, ale normálne mi začne krútit v žalúdku a musím hladat WC. Preto ked niekde cestujem celý den nejem ani nepijem ani v lete už som si zvykla, ale je to nepríjemné.Bola som aj na vyšetrení žalúdka, kolonoskopii-výsledky sú v norme. Čo to može sposobovat? Toto mám už roky, naučila som sa s tým žit, ale celý den byt hladná a smadná nie je príjemné. Ked niekde idem možem užit nejaké lieky, ktoré by to na ten den zastavili? Dakujem za odpoved. Mám 70 rokov.

.

podla mna mate v 70tke uz malo traviacich enzymov,dajte si ich predpisat od gastroenterologa,alebo si kupte bez predpisu v lekarni,oni Vam poradia ktore su pre Vas najvhodnejsie..inac,moze to byt aj od mocoveho mechura,je blizko konecnika a oba sa navzajom ovplyvnuju

AlexT

Janka ja to isté. Ale mňa núti na veľkú potrebu vždy, keď volakde cestujem alebo mńa čakajú nejaké nepríjemnosti - schodzky, jednania alebo len stretnutia, aj keď vobec nejjem. Nemá to vplyv či sa najjem alebo nie. Je to asi psychického povodu. Tiež to nie sú hnačku, ale veľmi nepríjemne sa to zadržuje. A aj keď idem ráno preventívne, aj tak to eště na mňa opať príde. Mne je 50 rokov.Skús horkú čokoládu alebo čokoládu na varenie. To trocha pomáha.Liekom ja neverím. Potom by sa mohlo stať, že namiesto 4x denne by som chodil raz za 4 dny a ani to nie je dobré.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

časté vyprázdnovanie - stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk