Kilá preč

Príspevok v téme: Kilá preč
Kilá preč

Ahojte,potrebujem pomôcť, mám 172 cm a 85 kg, moju vysnívanú váhu si predstavujem okolo 65 kg, no vôbec neviem čo mám robiť, s čím mám prestať a s čím začať, dalo by si aspoň do konca apríla schudnúť 7 kg? veľmi potrebujem vašu pomoc! moje kilá mi strašne prekážajú, všade vidím veľmi pekné dievčatá, ktoré nemajú problém ukázať svoje telo v plavkách, no keby som sa vyzliekla ja určite by všetci utiekli; už sa zle cítim aj so svojimi priateľmi, mám pocit akoby by si vždy vraveli keď ma vidia(pozri už zase pribrala), tak už radšej sedím iba doma učím sa do školy a keď mám čas radšej ho strávim pri telke alebo za pc., naozaj už chcem schudnúť a začať si užívať život ako aj ostatní moji rovesníci

Kilá preč

ani neviem ako sa moja váha dostala na číslo 85kg, čo si pamätám, že som sa cez leto vážila som mala 77 a nevidím ani necítim, že by som toľko pribrala, asi sa nám pokazila váha :D :D

majka_21

Kila prec... ja sa tiez teraz snazim schudnut. Vazim 83 kg a pred chudnutim som vazila 85 kg. 2 kg som dala dole za nieco vyse mesiaca. Chodila som kazdy den plavat a k tomu som sa snazila jest 4-5x denne. Vylucila som jedine mastne jedla (sladkosti som si dala kazdy den alebo aspon kazdy druhy, ale napr. namiesto desiaty alebo po plavani). Jedla som normalne jedla, ziadne diety (takze ak boli urobene rezne na obed, tak som zjedla 1 rezen). Teraz plavat nechodim uz 2 dni, pretoze mi prisli kramy. Ale chystam sa ist tak v piatok asi (kramy mam do stvrtka v podstate, tak piatok vecer uz by som isla). Plavanie sa mi zapacilo, cize zabudam pomaly, ze chcem schudnut ;-). Kedze chodim do skoly, stravujem sa normalne v skolskej jedalni (na VS mame moznost si vybrat zo 4 jedal). Teraz budem tiez dost casu travit za PC, ale kvoli studiu a pisaniu diplomovky a seminarnych prac. Mne nejde o to, aby som schudla za pol roka alebo co. Jednoducho mojim cielom je 66 priblizne a to by som chcela zvladnut tak do buduceho roka, kedy budem mat statnice (diplomovku pisem trosku predcasne, lebo robim dlhodoby prieskum) a promocie. Chcela by som si kupit nejake pekne saty pred promociami. Tak verim, ze sa mi podari schudnut a najma sa spevnit...

Lujza15

Mám presne ten istý problém ako ty Kilá preč.
Ale už som pred časom začala s pravidelným a zdravím stravovaním, jem veľa veľa zeleniny, pijem veľa vody, min. 2,5 litr. denne. Taktiež som sa začala viac hýbať. Zatiaľ dajaké veľké výsledky nevidím, no snažím sa, nevzdávam sa. Tiež by som chcela schudnúť aspoň na tých 65kg. Treba si dať dobrú motiváciu. Napríklad pekné oblečenie :-) a bude to ľahšie.

Lia86

Kila prec,

Nemusis sa drzat nej striktnych diet a stravovania, jednoducho vyrad cukor a bielu muku z jedalnicka, mastne jedla a zacni sa hybat, kila pojdu krasne dole, najdi si nieco, co ta bude bavit a cas straveny za pc a tv radsej trav pohybom. Je vela moznosti, aerobic, zumba, spinning, beh, rychla chodza... Uvidis, sama sa budes citit dobre a stastna. Ja som bola lemra na pohyb, sice som sa zdravo stravovala, ale poohyb ziadny, zacala som chodit 3krat do tyzdna na zumbu a citim sa skvele, brusko sa mi krasne formuje a z hodin odchadzam stastna, prijemne unavena a s dobrym pocitom. Najhorsie je to prve odhodlanie. Drzim palce.

Jan_R

Určite sa ti dá pomôcť a schudnúť aj bez cvičenia ale nato potrebuješ trošku "vylepšiť" svoj jedálniček. Ak chceš nejaké rady ako nato tak napíš na "ridarsky.ml@gmail.com"