Kilá preč

Príspevok v téme: Kilá preč
Kilá preč

Ahojte,potrebujem pomôcť, mám 172 cm a 85 kg, moju vysnívanú váhu si predstavujem okolo 65 kg, no vôbec neviem čo mám robiť, s čím mám prestať a s čím začať, dalo by si aspoň do konca apríla schudnúť 7 kg? veľmi potrebujem vašu pomoc! moje kilá mi strašne prekážajú, všade vidím veľmi pekné dievčatá, ktoré nemajú problém ukázať svoje telo v plavkách, no keby som sa vyzliekla ja určite by všetci utiekli; už sa zle cítim aj so svojimi priateľmi, mám pocit akoby by si vždy vraveli keď ma vidia(pozri už zase pribrala), tak už radšej sedím iba doma učím sa do školy a keď mám čas radšej ho strávim pri telke alebo za pc., naozaj už chcem schudnúť a začať si užívať život ako aj ostatní moji rovesníci

emma4

Zajdi si do fitnes centra v okoli, treneri ti urcite poriadia, cvičenim sa da schudnut ale nie je to lahke, v zasade pri vsetkych sportoch existuju 2formy cvicenia 1.aerobna(spalovacia)cast a 2.posilňovacia(formovacia) ...
Medzi aerobne aktivity patri:klasicky aerobik, step aerobik, plavanie, beh bicyklovanie, spinning, skaknie cez svihadlo a ine. pri tychto aktivitach sa zapajaju všetky svalove skupiny , v znacnej miere sa spaluje energia a tym aj tuky. Jednoducho musis sa zacat poriadne hybat, skus kazde rano na lacno beh (30min) potom zihlavovy caj (na zbavenie tox.latok z tela aspon pol litra) a az potom si daj ranajky, zhodnot si co jes cez den (ked tvrdis ze jes zdravo tak by nemal byt problem ani obmedzit nieco) . Pred kazdym jedlom vypi pohar vody aby si zaludok oklamala ze je uz plny a potom zjes menej,jedz pravidelne (5x denne)nezacni nezmyselnu dietu po ktorej ta navstivi jojo-efekt, cez vikend si chod zaplavat a najdi si sport ktory ta bude bavit, zacni cvicit aj zumbu budes sa citis sebavedomejsie mozno aj v tvojom okoli sa cvici. A hlavne prosim nenic sa tym ze tvoje kamaratky su stihle, a ty nie si to len nici psychiku..

Kilá preč

no práveže, ja nejem veľa nezdravého, a ten čas pred pc trávim preto lebo sa zle cítim medzi svojími priateľmi, mám chudé kamarátky čo nemajú ne sebe ani gram tuku a riešia chudnutie a ja si potom pripadám jak najväčšia tučibomba na svete, proste to už nezvládam a som odhodlaná schudnúť

emma4

pises ze svoj volny cas radsej travis pred pc, tv a to je mozno ten problem. Musis nabrat odvahu byt trpezliva zacat cvicit, zhodnotit svoj jedalnicek, nahradzuj nezdrave potraviny zdravymi.. a hlavne necakaj ze kila pojdu dole hned.