Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Kornelia147

Mám 165 cm 51 kg a potrebovala by som schudnúť na 45 kg. Viem že mám ideálnu váhu, ale ja sa aj tak necítim vo svojej koži. Cez leto som mala 48 kg chcela som 45 kg ale nepodarilo sa pretože prišla zima a ja som pribrala na 51 kg :(( Prosím poradte čo mám robiť. Cvičievala som na orbitreku cez leto, pekne som schudla a potom som prestala a trošku pribrala. A ešte k tomu neviem sa zbaviť závislosti na sladkom :(( Zjem napr. Milu a Kávenky a potom sa cítim previnilo. Čo mám robiť aby som schudla? Stačí obmedziť sladké a viac cvičiť??

iwus93

myslíte, že cvičením na orbitreku 5x za týžden schudnem? musím aj obmedziť sladké, ked cvičím na orbitreku 30-45 min. denne? Napr. ked si dám jedny Kávenky alebo tak.

geekygirl7

vdvorakova
Ze pomozete. S peniazmi hlavne. Kornelia nema ziadny problem! Je v pohode taka aka je, ale hned sa nasiel nejaky dobrak, co jej chce "pomoct". Ach jaj.

vdvorakova

Stavte se k nám do Siluet.sk poskytujeme ultrazvukovou liposukci. Tato technika redukuje obvod v pase o 2-7 cm během jednoho sezení.

Rádi Vám pomůžeme.

Kornelia147

geekygirl: no ja mám 2jky prsia 83 obvod tiež nič moc. No však ja neviem raz hovorí že som chudá a potom mi povie že mám kufor.

geekygirl7

No ja mam bohuzial trosku chlapcensku postavu, teda mensie prsia a boky a trochu sirsi pas, ty mas pravdepodobne postavu typu presypacie hodiny. Bud rada. Vsak 36 je male cislo. Tak ona ma 65kg a ty mas kufor? Ze ju vobec pocuvas. Baby su niekedy na seba fakt hnusne.

Kornelia147

geekygirl: no ja nosím veľkosť 36-38 to je ako možné? :( Takže veľkosti 28-29 na naše. Ked som mala 48 kg mala som 27 číslo. Možno závidí, má 172 cm 65 kg tak vravela. Ale ja fakt neviem zhodnotiť, iný mi zase vravia že som moc chudá, každý inak.

geekygirl7

Mila kamoska, len co je pravda. Mas pekny zensky zadok, tak ti asi zavidi alebo co.
A ze su baby chudsie? A to je nejaka sutaz, ze kto je chudsi,ci ako? Plus mozno uz mas tak pokryvene vnimanie, ze sa ti len zda ze si tucna.
Tak ja neviem, ja som rovnako vysoka, vazim 50kg a nosim 34. Fakt si neviem predstavit, ze by so mala este o 5kg menej.

Kornelia147

gekygirl: no preto lebo mne sa to zdá byť ešte v pohode. a čo napr. baba ktorá má 170 cm a 50 kg? to je to isté. A ešte kolkokrát vidím že sú tie baby chudšie a prečo ja nie? nezávidím hodí sa im to ale ja by som bola vo svojej koži. Priateľ sa nesťažuje. A kamoška mi povedala, ked som sa ukazovala v nových rifliach že mám kufor. Že nohy chudé a oproti tomu riť takú väčšiu :/ pritom mám zadok 90 cm obvod. a tá kamka je širšia jak ja tak neviem už jak mám vyzerať

geekygirl7

45kg? A to si akym sposobom prisla prave na taku vahu? Vsak to nie je normalne pri tvojej vyske. Zavana to anorexiou. Potom sa necuduj, ked stratis menstruaciu a budes mat problemy.