Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest

Príspevok v téme: Bolest
:-))))))

Zdravim.. Mam taky problem . Už druhý deň ma bolí lava noha , teda podkolenie .. nemam žiadne modriny , ani opuch , nikde som sa nebachla ani nešportujem , že by som si mohla natiahnut sval.. boli ma to cely den , ale napriklad rano ked sa zobudim ma to neboli vobec ale ked začnem mysliet na tu bolest , tak ma to rozbolí , ako keby som si tu bolesť sama vsugerovala.. čim to može byt?

rena23

Je to psychicke ochorenie - neuroza, ktora sa prejavuje tym, ze mas prehnane velky strach z veci, z ktorych by si ho (az taky velky) mat nemala. Prejavuje sa rozne. Niekto ma strach ist medzi ludi, iny telefonovat alebo hovorit pred viacerymi ludmi, niekto z vaznych diagnoz atd... tato choroba ma vela podob. Niekedy sa prejavuje fyzicky - busenim srdca, bolestami za hrudnou kostou, triaskou, dychavicnostou, trpnutim a bolestami koncatin, hlavy, kosti, svalov...a potom ma clovek strach, ze je vazne chory, aj ked lekari nic nenajdu, lebo je to "len" psychika.

Rena a čo je to ta uskotna porucha? ja som strašny stresak , už som si aj poplakala , naozaj robim vedu z každej maličkosti .. strašne sa bojim , že to bude mat suvis s tymi cievami

rena23

Ak mas aj problemy s chrbticou, je pravdepodobne, ze to suvisi so stresom - ked si v strese, napnu sa Ti svaly na chrbte, posunu stavce (aj ked len o malicky kusok), tie pritlacia na nerv a uz to ide...

rena23

Ja som mavala (velmi silne) bolesti svalov na nohach z uzkostnej poruchy, takze psychika moze hrat pri takychto veciach znacnu rolu.

no ano z krizovej , ta ma tiež niekedy podolieva a všeobecne mam problem s chrbticou.. ale zaujimave je , že ma to boli len ked nato myslim , ako keby som si to sama vsugerovala , lebo hovorim ako sa zobudim necitim žiadnu bolest no ked nato pomyslim tak hned to zacne , ked chodim tak ma to vobec neboli , iba ked mam nohu v klude,, tak rozmyšlam či to nemože byt aj psychickeho charakteru , som totiž strašny stresak a ku každej maličkosti pikladam hned velku vahu a hlavne hned robim z komara somara ..

ano myslela som si , že to je cievami , lenže čitala som o tom aj par člankov a vačšinou sa vyskytuje pritom aj nejaky opuch alebo ako keby modriny , no ja nemam nič , ani opuchnute , len ma to boli .. rozmyšlala som , či to nemožem mat z toho , že som velmi prudko narastla , preto mam aj problem s chrbticou a najma krcnou chrbticou.. mohlo by to s tym mat suvis?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest - Fórum - ZDRAVIE.sk