Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priserna zimnica

Chacha

Dobrý deň
Mám zimnicu ...horúčku ...bolesť hlavy a ked sa postávím cítim pichľavú bolesť za uchom ...bojím sa že ide o zápal mozgových blán ..ak by mal niekto skúsenosti s týmto ochorením prosím napíšte do odpovede ďakujem ...

mataBB

ja ked som mala zimnicu tak som skoncila pri teplote 40, isli sme na pohotovost a rovno si ma v nemocnici aj nechali...

Tiky

Baby dakujem...ale ja zimnicu nemavam,preto som sa prelakla...mna uz svaly a klby bolia asi tri dni...zaujimave je,ze ma zacala velmi boliet hlava,ako pri migrene(mala som ju len raz za zivot a vedela som,ze to je ta bolest)tak som si rychlo dala Panadol extra rapid.Hlava boli mierne ale zimnica je neskutocna...

lionesssssss

mám s tým skúsenosť... raz som sa v noci na brutálnu zimnicu zobudila, a pritom som si ľahla do postele totálne v pohode, ja som mala teplotu ledva 38,0 ale triaslo ma statočne... o týždeň na to som dostala neskutočné bolesti VŠETKÝCH kĺbov v tele (aj takých o ktorých som ani poriadne nevedela)...nevedela som sa postaviť, posadiť, najesť, spať, zobrať čokoľvek do ruky, pustiť si vodu z vodovodu, proste som nevedela robiť pre tie bolesti nič...

lekár mi dal širokospektrálne ATB a bolo po 4 dňoch po probléme... ale moja skúsenosť ti je asi na nič... zimnica je pri teplote normálna...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priserna zimnica - Fórum - ZDRAVIE.sk