Otras mozgu?

Príspevok v téme: Otras mozgu?
sewie

potrebovala by som poradit. V piatok vnoci som padla na schodoch a udrela som si hlavu.bola som mierne pripita,ale tie schody boli klzke a strasne strme.zo spanku som potom vracala-zobudila som sa az ked ma kamoska budila ze vraciam.ked silnejsie alebo rychlejsie potrasiem hlavou tak ma boli.a vobec si nepamatam ako sa to stalo.moze to byt otras mozgu? a ako dlho trvaju nasledky?

montuskaa

Aby som to upresnila dala som pohlavok - facku dotyčný začal až po 30 tich hodinách vracať a ostal v nemocnici s otrasom mozgu. Vinu dávajú mne, že to má z tej facky spred 30-tich hodinách

montuskaa

Prosím chcem sa opýtať, či sa môže otras mozgu prejaviť až po 30 hodinách,po jednom slabšom pohlavku.

Wilhelm

To toto píšu profesionáli? Ja som pred vyše rokom utrpel úraz hlavy, údery asi štyri alebo pať. Od tej doby ma bolieva hlava, tvárová a temenná časť viac vpravo citlivá na dotyk a tlak, mám chir. vyšetrenie, na rtg. ma neposlali ani na CT, až po roku neurologička ( musel som sa objednať). CT negatívne, no bolesti sa zhoršujú, pridali sa závraty, nauzea, zvracanie. Može to byť postkomočný syndróm?
Nádor ani krvácanie to podla CT nie sú.
Alebo počkáme na výsledok pitvy?

leky

Ahoj. Som lekar- okamzite chod do nemocnice. Lekari ti urobia RTG alebo CT hlavy. Je to dolezite! Ked si vracala, moze to byt prejav vazneho ochorenia. Je potrebne toto diagnosticke vysetrenie, aby sa vylucilo krvacanie. prajem vela zdaru!

sewie

waw! no tak sa nachystaj na to ze ti doktor poriadne vynada ako mne.mala si tam ist hned...takze doktorovi, ten ta posle neurologovi, ten zas na CT...ale ocividne otras mozgu mas...snad nic horsie...

Veronika 29

dobrý deň..chcem sa opýtať,že ked som si pred 3 dňami narazila hlavu teda konkrétne som padla hlavou na kameň, že či mám otras mozgu..pretože už 3 dni v kuse zvraciam,stále ma bolí hlava a točí sa mi

sewie

Simonela, dik:) ale uz som tam bola...a z alkoholu to urcite nebolo, lebo som vracala po tom co som si udrela hlavu a aj ked to vyznie hlupo s mojim zaludkom som z par panakov vracat nemohla:)

Simonella

podla mna si vracala len z alkoholu.. ale davaj teraz velky pozor na seba a vsetko sleduj ci sa ti nezmenil stav ak ano tak uz nevahaj a fakt chod za lekarom..

sewie

aj tak si myslim ze som mala viac stastia ako rozumu...vzdy mi vsetci tvrdili ze som "tvrdohlava"-tusim je to doslovne:D haha