Otras mozgu?

Príspevok v téme: Otras mozgu?
sewie

potrebovala by som poradit. V piatok vnoci som padla na schodoch a udrela som si hlavu.bola som mierne pripita,ale tie schody boli klzke a strasne strme.zo spanku som potom vracala-zobudila som sa az ked ma kamoska budila ze vraciam.ked silnejsie alebo rychlejsie potrasiem hlavou tak ma boli.a vobec si nepamatam ako sa to stalo.moze to byt otras mozgu? a ako dlho trvaju nasledky?

muc

Ovecka, ak sa rozumies jadrovej fyzike, tak sa k nej kludne vyjadri. ak sa medicine nerozumies, radsej svoj koment nechaj pre seba.

0vecka

no neviem si predstavit co by s nou asi tak robili o tri dni neskor.... ak mala krvacanie tak uz sa davno zastavilo... a ak nema nejake problemy tak pochybujem ze by jej vrtali dieru do lebky...

Sue..

sewie:ako chces,ja na tvojom mieste by som urcite sla,nemusi ti byt nic ale moze..predsa len uraz hlavy neni sranda a podla tych priznakov co si napisala si myslim,ze to otras mozgu bol...
takze radsej ist aj ked mozno zbytocne,ako riskovat...ale vravim,je to tvoje zdravie, rob ako myslis...

sewie

teraqz neviem ci ist alebo neist...uz mi je skoro uplne fajn...este obcasna bolest ale myslim ze to he pri takom pade asi aj normalne

0vecka

neviem co ste sa tu do nej navazali je to jej zivot ak sa rozhodla to risknut tak sa rozhodla to risknut... je to jej vec... a typujem ze je uplne v poriadku... neviem preco ale na nete maju ludi atendenciu vsetko prehanat...

mataBB

nechce sa mi verit ze z poistky nie je hradena pohotovost pri uraze...ved sucastou poistenia byva aj urazove poistenie